не наддаване на килограми,а тонове има

  • 967
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 820
Моя позната е в 8 месец към края.Бебето от мес не е наддало никак.А тонове си има.На какво може да се дължи това според вас?

# 1
  • Мнения: 184
мисля,че не е проблем.аз  първите месеци качвах по 1 килограм,единия даже 2.5,а в 8-мия даже бях свалила 1.5 ,заради постоянните разходки и нямах и апетит нещо.сина ми се роди 2.750 кг.,но много бързо си навакса после.дано всичко е наред.успех

# 2
  • София
  • Мнения: 3 123
а гледат ли я с Доплер-това е много важно.Кръвното и как е,за белтък в урината изследвала ли се е?
 Аз обаче нямам много вяра в тези мерки от ехографите.На мен 10 дни преди да родя ,ми казаха че бебо е 2600,а се роди 4045гр. в 36-та г.с.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
мисля,че не е проблем.аз  първите месеци качвах по 1 килограм,единия даже 2.5,а в 8-мия даже бях свалила 1.5 ,заради постоянните разходки и нямах и апетит нещо.сина ми се роди 2.750 кг.,но много бързо си навакса после.дано всичко е наред.успех
Момичето пита за бебето..не за състоянието на майката.
Нека да я видят на доплер.

# 4
  • Мнения: 1 820
Ми незнам дали са я гледали на доплер.Сега се чудели дали да вадят бебо,а мен ми се вижда много рисковано.Все още е в 8 мес.Нензам!Дано вземат правилното решение! Sad

Общи условия

Активация на акаунт