Мнението ви за акумулаторните колички

  • 5 565
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Маменца, които вече закупихте на малките разбойници акумулатрна количка, кажете дали съжалявате.
Добра покупка ли се оказа или поредната глупост, ангажираща място. Притеснява ме това зареждане на акумулатора, цялата кола ли трябва да закарам до ел.мрежата или акумулатора се вади и мога само него да кача. Притеснява ме също и момента, в който батерията падне и аз трябва да върна от парка /нищо че е близо/ освен мъника и колата и то тикайки я.
В бесни спорове сме с "милото" относно е ли е необхдимо да се купи такова нещо или не. Той е на мнение, че е по-добре да даваме по 1.50лв за 5 мин., отколкото да се занимаваме с това "чудо"...

# 1
  • Мнения: 3 153
Иво има такава вече близо 2 години и сме доволни. Той много се забавлява, вози и мацки даже Crazy

# 2
  • Мнения: 1 881
Ние имаме мотор, много сме доволни, изкарва около 3 часа батерията почти непрекъснато возене, съобразявам се за колко време ще е разходката просто. Само един недостатък има, в София терените не са особено подходящи за каране. Излизаме и където и да ходим, коли, едва се разминаваме пред блоковете, помагам на детето, което е досадно и за детето , и за мен...или трябва да карате в някой парк, но трябва да го товариш нв багажник на кола.......Виж за по - малък град е върха:) Пускаш го по пешаходна част и детето си кара спокойно Peace Но и с колелото стои същия проблем в София, така че, смело купувай, аз давам глас за Stop

# 3
  • Мнения: 1 737
Много сме доволни от акумулаторно моторче, но го кара предимно в къщи. Не заема много място и могат да се прявят свбодно обиколки около масата, без лоши последици. Има копче за задно каране, така че и в дългия коридор е интерерсно за каране.
Навън сме го изнасяли 2-3 пъти, но са ни ужасни тротоарите с паркирани по тях коли, разбити улици, камъни и т.н. докато стигнем градинката трябва поне 10 пъти да слезе детето от мотора за да го пенеса.

# 4
  • Мнения: 1 666
И моят син има и си го кара с кеф. На мен не ми е проблем прибирането и зареждането, просто защото живеем в къща и сега цяло лято джипа стои на двора, а го качваме до първия етаж само за зареждане и ако вали. Честно казано обаче ако живеехме в апартамент хич нямаше да се навия на такова нещо - непрекъснато прибиране и вадене, заема място все пак... не, мерси. Освен това ние живеем в спокоен квартал и джипа служи за возене само наоколо или в двора, така че и да му свърши тока, както се е и случвало не е проблем да го изтикаме до вкъщи. А ако трябва да ходим до някой по-отдалечен парк, не си го представям това, още повече че децата често си променят желанията и насторенията и се е случвало да излезем на разходка с джипа, а синът ми после да реши, че му се бяга и слиза да си бяга, а аз с дистанционното управлявам след него празен джип.
Така че моят съвет е по-скоро да си давате по левче за разходки, когато поиска детето, вместо да си усложнявате живота.

# 5
  • Мнения: 3 153
Да, определено е за каране в парка, но ние живеем срещу Борисовата градина, така че не сме имали проблем. Иначе по улиците да се кара е абсурд, няма смисъл да се купува!

# 6
  • Мнения: 1 464
Иаз съм в такава чуденка newsm78наскоро купихме колело но малката не може да го кара а аз с тумбака не мога да я бутам и уча та може би мотор или кола е по-добрия вариант.
Имам обаче друг въпрос,какъв?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Ние купихме джип, но интераса на малкия беше кратък, честно казано чуждите деца сигурно повече са го карали! Живеем в къща и повече сме го ползвали в двора, за зарежзането няма проблем защото се сваля батерията, но се е случвало да ни остави на пътя и голямо бутане пада, другото неудобство е, че заема много място и са доста тежки, нашия и в кола не влиза, така че моята препоръка е по левче и без ангажименти!

# 8
  • Мнения: 546
И ние се чудехме за акумулаторна количка и в крайна сметка взехме количка с педали, защото
1. смятам, че така повече ще развива двигателните си умения
2. категорично не искам да тичам след него приведена над количката и да викам "Натисни, спри, завии и т.н."
Ако толкова му се прииска може в парка да се повози, предлагат достатъчно акумулаторни колички.

# 9
  • София
  • Мнения: 480
Много се чудих и аз да взимаме ли или не такова чудо. В крайна сметка купихме джип и съм много доволна от покупката. Събира се в асансьора ни и не ме затруднява излизането с него. Имаме площадка пред блока и най-често го кара там, но понякога ходиме и до парка. И в къщи понякога си играе с него. Сигурно щях да се разоря да давам по 2лв за 10мин за количките в парка. И не бих казала, че постоянно му подвиквам на детето, доста добре си кара.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Моят син има акумулаторна кола от миналото лято, само че е с дистанционно. От 9 месечен обича да се вози в нея. Едва сега започва да я управлява по малко, но въпреки това съм доволна от колата. Нашата се зарежда цялата и акумулатора не се вади. Слагам я в багажника на комбито и ходим навсякъде да се возим, в градската градина в Пловдив ни е любимо място.

# 11
  • Мнения: 647
Голяма занимавка пада с акумулаторния мотор който купихме.Обаче има недостатъци , с които трябва да си наясно от сега Mr. Green
Най неприятен е проблема с бутането ако сте далеч от дома и ви свърши батерията  Mr. Green Втория по неприятност е  проблема с липсата на място (поне при нас )

Общи условия

Активация на акаунт