Стрелят по децата ни!

  • 2 336
  • 45
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
dir.bg: "....11-годишно дете беше простреляно в столичния квартал „Хиподрума”.
По първоначална информация, деца играели футбол, но това не се харесало на изнервен съсед. В един момент мъжът извадил пушка, най-вероятно - въздушна, и прострелял детето в корема.
На момчето е оказана медицинска помощ и то е настанено в детската клиника на института „Пирогов”. От там съобщиха, че за живота на детето няма опасност.
Дежурният хирург съобщи, че за щастие момчето е леко наранено и след прегледа му лекарите са преценили, че не необходимо хоспитализирането му. .."

Какво става, хора?
Накъде отиваме?...

Дори не заня какво повече да напиша. Душата ми е изтръпнала...

# 1
  • Мнения: 1 413
Вчера в нашето малко селце, в съседния двор, посред бял ден застреляха кученцето ни, толкова съм шокирана, можеше и децата ми да играят с него, нямам думи, страх ме е Cry

# 2
  • Мнения: 834
Еееее, незнам вече... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireза изнервения съсед!
Децата все пречат на някой. Съседи ги прострелват, защото играят. Кучета ги дъвчат, защото карат колело или ядат сандвич.Педофили ги дебнат, защото са доверчиви и наивни.Наркоманите ги пребиват за единия лев, даден за закуска....
И то какво излиза newsm78 Децата да стоят в къщи под ключ, да не излизат!
И за какво го измислиха Закона за закрила на детето? За да се създаде покрай него цяла агенция със заплатаджии ли? А кой ще отстоява правата на децата? Та те са бъдещето на държавата. Или държвниците си мислят, че като дават цели 25лв/мес детски надбавки и чат-пат някой безплатен учебник са изпълнили дълга си към тези деца?
Детето ми стоя 25 дни на прозореца без да излиза, гледайки с тъжните си очи хубавото време,защото външния свят за нея е ужасен Twisted Evil Сега и това дете ще играе с топката вътре, в коридора, защото и за него външния свят вече е ужасен!

# 3
  • Мнения: 6 991
Ох, в първия момент помислих, че е било нещо около Лори, изтръпнах.

Не че и така не е отвратително. Аз като си помисля колко ужасна бях едно време, а живеех в блок на военни, като едното нищо са можели да ме отстрелят. За 15 години толкова да се променим и то назад...Sad

# 4
  • Мнения: 854
Вчера в нашето малко селце, в съседния двор, посред бял ден застреляха кученцето ни, толкова съм шокирана, можеше и децата ми да играят с него, нямам думи, страх ме е Cry
Така е , когато сульо и пульо може да си купи. Някой беше писал, че видял голяма табела в магазин: "Промоция .... лв".
Това е същия този, който е направил това:
  тук



Чудя се кога ще дойде акъла на "обществото" да разбере, че отношението към животните показва изобщо отношението към живота.
Отново - тровенето на кучета ... кога ли ще пострада дете, за да се сетят за какво иде реч.



Колко такива стрелци има по кварталите и никой не смее копче да им каже.
Безотговорност и ненаказуемост.

# 5
  • Мнения: 25 441
Кога откриват ловния сезон и за бабичките?  newsm78
Да се готвят клошарите, пешеходците, селяните в София, продавачките (първо тези от скъпите магазини), шефовете, свекървите, мъжОвете, зълвите...
Абе, пуцане да има! Ай, наздраве!  Hug

# 6
  • Мнения: 606
  Задължително ли е, когато някой пусне тема за пострадало дете, Бушменке, даже и да не забележиш, а да почнеш да говориш кой, каква котка наранил? Дали е най-удачно в родителски форум да демонстрираш позицията си, че животните за теб са над децата? Вече определи Пимпа в темата и за нахапаната и дъщеря, като ЖАЛКА, сега пак извърташ нещата, че този изрод, който стреля по деца, може и котка да нарани, недай си Боже.

# 7
  • Мнения: 1 079
Аз като си помисля колко ужасна бях едно време, а живеех в блок на военни, като едното нищо са можели да ме отстрелят. За 15 години толкова да се променим и то назад...Sad
Как назад , едно време ни замеряха с буркани и други ,сега са се въоръжили  с пушки ....
Простотията на нас- ни е на генно ниво .

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Мда...и аз съм шокирана.
Вече и футбол не могат да играят децата.

# 9
  • Мнения: 39
Може да ви се стори грубо,но разбирам човека.До скоро и аз живеех в къща и беше истинско изпитание за нервите да търпя съседските деца.Много е неприятно постоянно да се влачат под прозорците или да пикаят пред вратата на мазето,тъй като те са от съседния блок и е много трудно да си отидат до дома,за да си свършат работата там.И на мен ми се е искало да гръмна някое хлапе,което точно в 14ч в събота или неделя реши,че точно тогава му се играе и крещи пред прозореца ми.Съжалявам за негативното си отношение,но родителите трябва да помислят как възпитават децата си и дали не са виновни самите те за някои неща.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 814
Според мен има милион други начини да се справиш и да реагираш в дадената ситуация, но не и да стреляш по живо същество, особено като в случая ДЕТЕ.  Stop

# 11
  • Мнения: 611
Може да ви се стори грубо,но разбирам човека.До скоро и аз живеех в къща и беше истинско изпитание за нервите да търпя съседските деца.Много е неприятно постоянно да се влачат под прозорците или да пикаят пред вратата на мазето,тъй като те са от съседния блок и е много трудно да си отидат до дома,за да си свършат работата там.И на мен ми се е искало да гръмна някое хлапе,което точно в 14ч в събота или неделя реши,че точно тогава му се играе и крещи пред прозореца ми.Съжалявам за негативното си отношение,но родителите трябва да помислят как възпитават децата си и дали не са виновни самите те за някои неща.
Прозвуча грубо , Да  Rolling Eyes
Наистина е неприятно някое съседско дете  да ти вдига шум точно , кокато си решил да си починеш или  да си приспиш детето например , но по-добрия вариянт в случая според мен е да излезеш да му направиш забележка , да му се скараш , да  го изгониш , но чак да стреляш по него било то и с въздушна пушка според мен е ЛУДОСТ , това е дете за бога  #Crazy
Сигурна съм , че ако това беше твоето дете нямаше да мислиш така и да съчувстваш на " горкия човек " #Cussing out

# 12
  • Мнения: 14 654
но родителите трябва да помислят как възпитават децата си и дали не са виновни самите те за някои неща.
Като например затова, че някой побъркан с пушка може да ги застреля. Случката е ужасна, не знам какво да кажа. Надявам се този луд да бъде санкциониран, макар че щом за убийство наказанието е 2 години условна присъда, не знам за ранено дете каква ще е. Преди време пак някакъв застрелял съседката си, заради проблеми с боклука. Стрелят хората, не се шегуват  Confused

# 13
  • Мнения: 2 829
Зюмбюла---има  и други начини да разгониш децата


чак пък да се стреля Sick по тях

преспокойно това може и да е твоето дете,което въпреки че 100 пъти си му повтаряла да не вдига шум по обед се заиграва и не се усеща колко е часа Wink
И въобще това  е реакция на психично болен човек- Peaceда стреляш по дете ,което вдига шум
Ненормална държава,ненормален народ

# 14
  • Мнения: 39
Мислите ли,че не съм опитвала всички начини за справяне с проблема?Ама бабите са казали:Върбата сливи не ражда.Каквито родителите,такива и децата.На един елементарен и зъл човек,та бил той и дете,няма как да му въздействаш.

Общи условия

Активация на акаунт