Мъката ме задушава

  • 5 509
  • 51
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Съжалявам, че ще напиша следващите няколко реда но няма с кого да споделя.
 Преди една седмица майка ми ми се обади и ми съобщи, че са убили човек който обичах с цялото си сърце и душа преди години  Cry Имахме силна и дълбока връзка която траеше 2 години. Обстоятелствата ни разделиха но аз продължавах да си мисля за него (той ми беше моята голяма незабравима любов) Убили са го хладнокръвно пред една бургаска дискотека където е работил като охрана. Още не мога да се отърся и няма с кого да споделя. Не мога и да си поплача за да не ме разпитва свекърва ми. Мъката ме разяжда а аз не мога да си простя, че не си простихме за всичко което си причинихме  Cry

# 1
  • Мнения: 25 568
А мисълта, че ако бяхте останали заедно, сега детето ти щеше да е сираче, ще облекчи ли мъката ти?

# 2
  • Мнения: 183
Болката е голяма, макар че всичко е свършило и явно има дста незказани неща............ Tired Face

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Не си го позволявай  Naughty
Имаш семейство и детенце, нали.
Всичко е минало, не връщай назад Peace

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
А мисълта, че ако бяхте останали заедно, сега детето ти щеше да е сираче, ще облекчи ли мъката ти?

Как' Сийка ,
с удоволствие те чета, но понякога прекаляваш, не мислиш ли?

# 5
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 660
А мисълта, че ако бяхте останали заедно, сега детето ти щеше да е сираче, ще облекчи ли мъката ти?

Да де, ама има едно нещо, дето в едни филм са нарекли "ефектът на пеперудата"...

Мегита, няма друго какво да направиш, освен да си поплачеш.
Не си позволявай да се обвиняваш, че нещо не е изяснено - така или иначе, начин за промяна няма.
Ако можеш спокойно да говориш с някой за това, направи го.
Това е животът - каквито и планове да си правим, всъщност живеем секунда за секунда.

# 6
  • София
  • Мнения: 16 003
Както казваше баща ми/бог да го прости/ живота е за живите. Тъгувай сама, пиши си тук, но живей сегашният и живот. С времето мъката ще намалее, понякога ще се връща и така. Нали казват, че на небето ще сме заедно с хората, с които ни е  било най-добре.

# 7
  • Мнения: 2
поплачи си на воля,така поне малко ще ти олекне,болката ще намалее след време,но никога няма да отмине.намери начин и иди на гроба му том си кажи всичко,така малко ще се поуспокоиш.бъди силна заради детето ти.

# 8
  • София
  • Мнения: 309
Съжалявам за загубата ти!Нека почива в мир!Не се чувствай виновна,заради чувствата си или това,че не си му се извинила за нещо.Вечер,преди да заспиш,мислено му кажи всичко,което си искала да му кажеш-може и да се почувстваш малко по-добре. Sad

# 9
  • Мнения: 2 673
Добре е, че споделяш  - така се освобождаваш. Но не влагай МИСЪЛ за него. Това вреди на семейството ти и се отразява на детето.
Бог да го прости човека!

# 10
  • Мнения: 3 376
Ами първо се наплачи на воля,а когато свекърава ти те попита,кажи и,че е бил добър твой приятел преди време.Не бива да таиш чувствата си,дай воля на мъката,поне мъничко ще ти олекне така.

Не се обвинявай,говори мислено или на глас с него и бъди сигурна,че той всичко чува и вече го знае Wink   Вярвай,че е на по-добро място сега...незнам какво да ти кажа,всяка загуба е тежка,след време ще отшуми мъката малко.

# 11
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Затвори се в банята и си поплачи тихо на воля....излей всичко което чувстваш ...а след това се усмихни и продължи живота напред....

# 12
  • Мнения: 25 568
Как' Сийка ,
с удоволствие те чета, но понякога прекаляваш, не мислиш ли?

Не, не мисля. Мисля си обаче нещо друго - че въпросният младеж може да си има жена и деца, или сериозна приятелка, за която е мислел да се жени... Със сигурност е имал родители, други близки, чиято скръб някак си ми е по-реална и искрена, отколкото тръшкането за нещо минало и заминало.
Авторката на темата си има мъж и дете, нали? Нека да си страда по бившия, човешко е, но чак пък да го прави такава трагедия...  newsm78

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Нищо не правя трагедия. Знам, че е минало но е имало неща които не си казахме а трябваше. Защо винаги когато искам да споделя нещо в този форум се намира някой който да ме нападне...  newsm78

 Благодаря за съветите ви, олекна ми наистина  Sad

# 14
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Мила, Мегита! Под твоя аватар си написала"Има неща в живота, които просто се случват"
Това е самата истина и понякога ние не сме подготвени за това. Не съм в твоето положение и ми е трудно да си представя как се чувстваш. Това което се е случило е голяма трагедия и за съжаление се случва и ще се случва! Не те познавам, но съм почти сигурна, че си силна жена и ще съумееш да продължиш напред. Защото знам, че има за какво да го направиш! Мъката сигурно е голяма! Не прикривай чувтсвата си, излей ги на воля... Казват"Времето помага" но аз си казвам - не времето помага, а това което ние правим през това време!
Прегръщам те!


Да почива в мир!!!

Общи условия

Активация на акаунт