Тенджери Brabantia

  • 6 078
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 658
Хвърлила съм око на тенджерите на Brabantia.Цените са високи и затова ми се иска да прочета отзиви за тях.
Моля за мнението на тези,които са ползвали или ползват такива тенджери.
Благодаря!  bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не съм много сигурна, но май си купих висока карусела от тази марка. Много е яка. Искам и аз още тенджери...

# 2
  • София
  • Мнения: 11 658
Шани,моля те напиши,ако наистина е от тази марка твоята...

# 3
  • Мнения: 455
Ние си купихме домакински прибори от тази марка. Имат 5год гаранция и до момента съм много доволна.
Иначе по темата - моята приятелка има ел. тенджера на Брабантия от близо пет години и е много доволна - от толкова експлоятация до момента не е мръднала.

# 4
  • Мнения: 337
Нямам тенджери, но имам други кухненски неща, ами супер са. Това е марка, не само с име, но и с доказан произход и качество. Заслужават си парите. Купувай! Peace

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ме4тателка, подвела съм те...
Пак е с "Б", но не е Брабантия моята карусела.
извинявай   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 11 658
Шани благодаря!
cotton4e и аз имам кутии за брашно,ориз,захар и т.н. и кутия за хляб.
Но тенджерите са си друго.
Фъстък на стройкото ми казаха че Brabantia има само обикновени тенджери.

# 7
  • Мнения: 37
Аз имам комплект тенджери на Брабанция. Много съм доволна. 4 броя , прибират се една в друга и не заемат много място в шкафовете. Към тях има подвижна дръжка - универсална за всяка от тях и така става като тиган или за по лесно пренасяне. Само към две от тях имам стъклени капаци. И тенджерите и капаците могат да се използват във фурна. Като цяло съм доволна от всичко, което съм купила на Брабанция - кутии, прибори, кошове за боклук и пране.

Общи условия

Активация на акаунт