Въпрос за борсите?

  • 508
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 207
Интересуваме някой търгували през компютъра си на борса.Знам само,че се търгува валута и е много сложно,но ако се научиш може да се изкарат и добри пари.И дали се организират такива курсове за обучение.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 207
Благодаря HugЗапочвам да чета. smile3529

# 3
  • Мнения: 274
Наоми......Ще ти дърпам ушите! Къде се губиш?


Таси, колкото и да се научиш, трябва да знаеш, че на борсите освен че можеш да спечелиш добри пари, може и да загубиш МНОГО пари! Да си знаеш. Да не кажеш после, че не съм те предупредил Simple Smile И не се търгуват само валути. Очевидно трябва да започнеш от А, Б.....А да, и да знаеш , че има и трудови борси...като краен вариант...след като фалираш на валутната или фондовота...Simple Smile Успех Simple Smile

# 4
  • Мнения: 738
Наоми......Ще ти дърпам ушите! Къде се губиш?


Таси, колкото и да се научиш, трябва да знаеш, че на борсите освен че можеш да спечелиш добри пари, може и да загубиш МНОГО пари! Да си знаеш. Да не кажеш после, че не съм те предупредил Simple Smile И не се търгуват само валути. Очевидно трябва да започнеш от А, Б.....А да, и да знаеш , че има и трудови борси...като краен вариант...след като фалираш на валутната или фондовота...Simple Smile Успех Simple Smile

Наоми сменяше дънна платка, затова я нямаше Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт