Актуални ли са "кичурите" все още?

  • 25 110
  • 107
  •   1
Отговори

Анкета

Актуални ли са "кичурите" все още?

Опции:

  • Средната земя
  • Мнения: 371
Решила съм да се боядисам, но се колебая. Преди доста време бях с руси кичури и наистина много се харесвах. Та сега се чудя дали да се боядисам руса или пък на кичури, което е и по удобно, тъй като дори да ти израстне малко косата, не е толкова фрапиращо. Но дали кичурите са все така актуални се питам  newsm78

# 1
  • Мнения: 2 386
Я се прави както ти отива и не мисли глупости!
Модата в косите се мени най-вече в десетилетия - студено къдрене, каре, кичури..Ще си демоде ако си на паничка само. Laughing

# 2
  • Мнения: 3 376
И аз мисля,че ще е най-добре да се направиш така както на теб ти харесва и ти отива най-важното.

# 3
  • Мнения: 139
И аз мисля да се направя ОТНОВО така!
Че с тези бои...сто цвята на косата ми...

# 4
  • Варна
  • Мнения: 563
Я се прави както ти отива и не мисли глупости!
Модата в косите се мени най-вече в десетилетия - студено къдрене, каре, кичури..Ще си демоде ако си на паничка само. Laughing

абсолютно вярно  Peace

# 5
  • Мнения: X
Специално за кичурите, хич и не ми пука дали са актуални. Аз съм с кестенява коса, и от 2 години съм с руси кичури, много е свежо, харесвам се и още не са ми омръзнали. Явно защото преди това никога не съм се боядисвала и сега не мога да се нарадвам, че съм различна.  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 38
На мен също не ми пука дали са актуални или не. От 2003г. съм на руси кичури (преди това се изрусявах изцяло) и изобщо не са ми омръзнали, само от време на време сменям прическата и това е! Преди известно време бях решила да оставя естествения си цвят, но в последствие осъзнах че русото си е русо!  Wink   4470

# 7
  • Мнения: 3 932
Давай смело, всичко, което те прави да изглеждаш добре е позволено...

# 8
  • Мнения: 2 211
Не са актуални, но ако ти отива и се чувстваш добре с тях се направи.

# 9
  • Мнения: 1 312
Давай смело, всичко, което те прави да изглеждаш добре е позволено...
Peace Peace

# 10
  • Мнения: 2 407
Да, колкото повече толкова по добре, в различни гами.

# 11
  • Мнения: 562
Актуални са, но са малко друг вид и се правят по различен начин. Приди два месеца се боядисах така. Фризьорът ми обясни, че се казва "вияж" или нещо подобно  newsm78 Стои много хубаво, особено на слънце  Peace

# 12
  • Мнения: 3 294
Е как да не са.....Wink  Peace

# 13
  • Мнения: 3 641
Защо да не са?! Лично аз не се харесах, но има много данми ,които изглеждат много добре с кичури Simple Smile

# 14
  • Мнения: 282
И на мен много ми харесват кичурите. Преди известно време бях на кичури после само с боя, сега от 2 месеца пак съм с кичури...дали са актуални или не, на мен ми харесват, така че щом и на теб ти допадат действай!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт