Кога да купя необходимите неща за бебо

  • 3 399
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Въпросче:Не съм суеверен тип - ама си има ред. Та кога да купя легълцето и другите неща за бебчо. Трябва ли да изчакам да се роди?
Като влезе моето момиче да ражда - кво по-напред - да се притеснявам ли, да черпя всички идиоти приятели / дай боже всичко да е в ред/ или да обикалям предварително набелязаните легълца, козметики, колички и т.н. Значи - нормални баби - няма за цяр. Та питам Laughing

# 1
  • Мнения: 598
ами ние си взехме всичко преди раждането, но все пак както си решите вие двамата.

# 2
  • Мнения: 1 062
Аз и за двете деца си приготвих всичко месец преди термина. И дрешките и легълцето, че дори и козметиката. А през бременността си купувах периодично разни дреболийки за бебето.

# 3
  • Мнения: 2 674
Щом не си суеверен купи леглото  в средата на 9-тия месец,да не ти се пречка из къщата.

Количката и нея тогава,столче за кола -ако не ти пречи да стои в колата може да го купиш по всяко време.

Ако пък не те притеснява това ,че бебешките неща заемат място, може и от първия месец да тръгнеш на пазар.

# 4
  • Мнения: 523
Ние с моят съпруг купихме всичко предварително . Бяхме прогитвили креватчето , аз изпрах и изгладих дрешките , бяхме подредили рафта с бебешките принадлежности.......абсолютно съм убедена , че не сме сгрешили , защото като се роди бебо и настава една суматоха , едни ошашкани баби ......едно - друго........просто е леле-мале . Hug Hug Hug
Ще стискаме палци бебчо да се роди жив и здрав !!! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 735
Малко дрешки/всички подаряват и много бързо умаляват/,пелени,хавлия,купихме вначалото на 9 мес.Все пак влезеш ли в 9 мес. теоретично събитието може да се случи всеки ден.Като се роди бебка купихме и количката.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
В 6 месец си купих количката  Grinningв началото на 9 м. всичко ми беше нагласено!

# 7
  • Мнения: 454
Всичко сама купих преди раждането. Никакви суеверия не могат да ме спрат да направя същото и за следващото дете.

# 8
  • Мнения: 4 335
Аз все отлагах за средата на деветия месец,ама бебо реши да излиза по рано и така нищо не бях успяла да купя за което много сьжелявам.Затова сега сьм на мнение,4е вси4ко трябва да се подготви предварително,а и щом не си суеверен какво 4акате Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм суеверна.
Нито пък таткото.
Затова,купихме абсолютно всичко,
когато бях в 7-мия месец.
Чувството,когато купуваш дрешки,количка и легло за бебето си,е незаменимо!
Незнам в кой месец е твоето момиче,но можете вече да почвате!
Приятен пазар!

# 10
  • Мнения: 9 901
естествено, че ще го купиш предварително. Нали трябва да се почисти. Каквото трябва - да се изпере и изглади.
Докато момичето ражда, ще се притесняваш вкъщи и ще пазаруваш манджа. Като роди, първо ще идеш да я видиш/ако пускат в болницата/ и после ще напиеш идиотите. Като изтрезнееш, ще лъснеш къщата за последно, ще купиш най-хубавата китка.

# 11
  • Мнения: 11 003
Абсолютно всичко купихме предварително, а първата покупка направих още в 4 месец. Simple Smile Пък и пазаруването и избирането на вещите за бъдещото бебе е много приятно занимание. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 681
Както си прецените вие,но все пак и аз мисля че е по-добре да си купите предварително повечето неща.Не купувайте много дрехи,защото като се роди бебето ще ви подарят много.Успех  Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Всичко избрахме и купихме предварително-едно по едно без да бързаме.Така имахме достатъчно време да разгледаме и изберем.Подредихме и стаята и така си улеснихме живота,а и аз самата си подредих нещата както искам Peace

# 14
  • Мнения: 1 666
Точно поради изборените от теб причини, а и някои други (аз съм такава, че трябва сама да си избирам всичко), ние направихме голямото пазаруване, когато бях в 8-мия месец.

Общи условия

Активация на акаунт