Цикъл след раждане

  • 2 062
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте момичета
За първи път пиша във форума. Имам дъщеря на 2 месеца. След като родих кървенето ми продължи около 50 дена, но само първите 5 беше силно, а останалит много слабо. За 10 дни ми спря и ето, че днес ми дойде. Това нормално ли е ? Бях чела, че докато кърмя, няма да имам МЦ или поне не веднага.. Благодаря предварително за отговорите ви

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
Не при всички които кърмят им спира цикъла.Аз бях така.

# 2
  • Мнения: 610
Kърмих до 8мият мес.Но ми дойде на 4тия,така,че е напълно нормално! Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
На мен цикълът ми се възстанови на 30-я ден след раждането ... кърмех, все още кърмя и е изключително редовен ... тъй, че в това закони и правила няма ... всичко е до организъм!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Честно казано всичко е възможно. WinkИ аз бях като теб-и месец почивка нямаше.А се надявах поне на 2-3 Laughing

# 5
  • Мнения: 4 621
На мен също ми дойде малко след като ми свършиха лохиите. Не съм кърмила.

# 6
  • Мнения: 742
На мен също ми дойде малко след като ми свършиха лохиите. Не съм кърмила.
с тази разлика, че още кърмя Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Родих на 7-ми ноември. На първи януари бях цъфнала вече  Mr. Green Много е относително.

# 8
  • Мнения: 363
Кърмех до 1 година и 8 месеца, а цикъла за първи път ми доде на 1 година и 1 месец

# 9
  • Мнения: 45
Благодаря момичета
Аз вече се бях притеснила и щях да търча по доктори понеже си мислех, че не трябва да ми идва все още. Благодаря още веднъж  Grinning

# 10
  • Мнения: 218
на мен ми дойде точно след 3 м. и 4 дни след раждането и все още я кърмя Peace

# 11
  • Мнения: 3 695
Ако кърмиш, може и да ти дойде веднага, може и да се забави с години. Simple Smile
При всички случаи обаче, е хубаво да отидеш на контролен преглед след раждането.  Peace

# 12
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
нормално е, не се притеснявай Peace
Отиди на преглед, той е задължителен след раждането при генеколога, който ти е водил ЖК   bouquet
И честито бебче Hug

# 13
  • Мнения: 82
И на мен ми дойде на 40-тия 1 -2 дни след като ми свършиха лохиите. Даже като чели кърмата малко ми намаля по време на цикъла. И аз много се чудих дали няма нещо нередно.

# 14
  • Мнения: 6 274
И аз още кърмя , но цъкълът ми дойде още на първия месец след раждането .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт