Матрак за спалня

  • 2 378
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30
Здравейте!
Нуждая се от съвет - харесахме си спалня, но проблема е, че я произвеждат само за матрак с размери 160 см. Мслим, че ще ни е притеснено като спим, и че е по-добре да е минимум за матрак с размери 180 см. Ние с мъжа ми не сме "големи" - аз съм 160 см, а той 170 см. Аз сега сам "дебелка", тъй като съм в 9-тия месец, а мъжът ми е около 85 кг. Проблемът е, че спалнята я произвеждат само за матрак с този размер. Ще ме посъветвате ли какви размери са вашите матраци, какви модели, чие производство? Между другото има ли някой впечатление от мебелите произведени от "Ергодизайн", гр. Русе?
Благодаря Ви предварително за отговорите!   

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Между другото има ли някой впечатление от мебелите произведени от "Ергодизайн", гр. Русе?

Имам спалня на Ергодизайн! Доволна съм.
И много евтино ми илезе комплекта.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 928
Спокойно, и ние (по-точно мъжът ми) мислехме, че 160/200 е малко, но си харесахме такава спалня и си я купихме. Матракът ни е някакъв немски май, Sensofeel, и хич не беше евтин, а представям си, ако бяхме избрали 180см... Ми никак не изглежда малко леглото, а ние не сме мънички. Ако имате познати или в някой магазин видите такъв размер, пробвайте! Peace За да не нося аз отговорност, ако ви е тясно... Mr. Green

# 3
  • Мнения: 395
Аз бих взела малката спалня защото:
1. Дребна съм
2. В момента спим на спалня 160 и има доста място (въпреки че моите килограми по две са по-малко от килограмите на мъжа ми)
3. Не ми се купува наново нови чаршафи и т.н. за по-големия размер.
4. Ще заема по-малко място в стаята.
Факт е обаче, че и ние сме в процес на "харесване" на нова спалня и мъжа ми настоява за по-големия размер.

# 4
  • София
  • Мнения: 30
Между другото има ли някой впечатление от мебелите произведени от "Ергодизайн", гр. Русе?

Имам спалня на Ергодизайн! Доволна съм.
И много евтино ми илезе комплекта.

А откъде си я взе спалнята? По поръчка ли или от магазин?

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Ами от един магазин в Бургас, който продава мебели на Ергодизайн.
Харесваш си и ти ги доставят до месец. Ние взехме нашата спалня на промоция с гардероб, скрин, две нощни шкафчета за 1300 лв. всичко.

# 6
  • Мнения: 2 631
Нашата спалня е 140/190 и спим 3мата с дребчо без проблем, матракът е на Екон - пенолатекс и сме предоволни  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 30
Ами от един магазин в Бургас, който продава мебели на Ергодизайн.
Харесваш си и ти ги доставят до месец. Ние взехме нашата спалня на промоция с гардероб, скрин, две нощни шкафчета за 1300 лв. всичко.
Ще те затрудни ли, ако пуснеш снимка на спалнята си? Как се казва магазина, от който сте я купили?

# 8
  • Мнения: 1 107
Ако имам място бих си взела колкото се може по-голям матрак...аз съм под 160см, а на единично легло като спя сама ми е тясно, а на двойно 160 см, като не спя сама  пак ми е тясно(просто се въртя доста и можете да си представите какво става:)). Просто си е въпрос на избор и възможности разбира се. Мои познати помня си бяха взели доста голямо легло....смея да твърдя, че искрено им завидях. Embarassed

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
bebe9, ето:
http://www.ergodesign-bg.com/products/corpusna_mebel/spalni/bahama/index.html
Името на магазина не помня. Улицата е Фердинандова.

Общи условия

Активация на акаунт