КЪНОСВАНЕТО....

  • 2 910
  • 21
  •   1
Отговори
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Преди време се къносвах с кафява индийска къна и имах страхотна коса,но реших да я просветля и естествено косата ми се скапа.Та въпроса ми е до употребяващите къна - какво слагахте още към къната като допълнителни съставки ?
Реших да се върна към къносването , но съм позабравила ...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 041
Мммм, аз не съм добавяла нищо, ползвах черна индийска и наистина се получава много хубав цвят. Ще ми е интересно да науча какво може да се добави... Някакви масла ли? Но те няма да се смесят с водата на къната...

# 2
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
Мисля,че се слагаше ракия,жълтък, но в момента не съм сигурна кое е от маските който пробвах и кое е от съвместимите с къната.Дали е възможно да се слагат с къната и масла newsm78

# 3
  • Мнения: 337
А мен ме интересува кой е най-светлия цвят къна и откъде мога да го намеря. Интересува ме нещо светло кестеняво по-близо до моя естествен цвят на косата. newsm78

# 4
  • Мнения: 2 211
Жълтък, ракия, зехтин /то си е масло/. Чувала съм за кисело мляко, но никога не съм пробвала.

# 5
  • Мнения: 113
 Може и бадемово масло,  косата става със страхотен блясък.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 041
Може и бадемово масло,  косата става със страхотен блясък.
Добре, то бадемовото масло хубаво, ама как се смесва тази емулсия и не си ли пречат водата и маслото? newsm78

# 7
  • Мнения: 1 243
И мен това ме интересува! Колко горе долу трябва да се сложи от бадемовото масло, във водата ли, в готовата вече смес ли?  Rolling Eyes Знам, че въпросите са безумни,ама все пак...  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 211
И мен това ме интересува! Колко горе долу трябва да се сложи от бадемовото масло, във водата ли, в готовата вече смес ли?  Rolling Eyes Знам, че въпросите са безумни,ама все пак...  Mr. Green

Като се разтвори къната във водата, едно по едно с разбъркване се добавят жълтъкът, ракията и маслото.
Ракията и маслото по 1с.л.

# 9
  • Мнения: 113
 Аз съм ползвала къна към която има пакетче с бадемово масло, вари се на водна баня и накрая се прибавя маслото, но си добавям и от моето допълнително, защото ми се вижда малко.

# 10
  • Мнения: 277
За тези къни сигурни ли сте в качеството им?От индийски магазини ли ги купувате  newsm78 Безцветната къна истинска ли е или има и някакви добавки към нея?

# 11
  • Мнения: 13 184
Слагала съм си руса къна на Афродита, пълна е с лайка и други билки. Винаги добавях по 1 лъжица затоплен зехтин. Русо не става- леко рижавее, но е с приятен блясък.

# 12
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
За тези къни сигурни ли сте в качеството им?От индийски магазини ли ги купувате  newsm78 Безцветната къна истинска ли е или има и някакви добавки към нея?

Тази ,която аз ползвам е с картинка на която има индийка с точка на челото.Купувам я от магазини "Ивис" в Ст.Загора .По-здрав косъм и по-блестяща не е била.

# 13
  • Мнения: 337


Тази ,която аз ползвам е с картинка на която има индийка с точка на челото.Купувам я от магазини "Ивис" в Ст.Загора .По-здрав косъм и по-блестяща не е била.
[/quote]

evanina
Какво пише на нея, име или нещо подобно, а има ли светли цветове. Не руси, а светло кестеняви, не от онези тъмните.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 041
Eagles се казва т.нар. индийска къна, има я в няколко цвята - черна, кестенява, кафява... Ама аз съм ползвала само черната и не гарантирам другите какъв оттенък дават. Тук я има на доста места, за разлика отпреди години, когато със зор се намираще и имаще ментета. Истинската вътре е зелена, а не сиво-кафява...

Общи условия

Активация на акаунт