Въпросче за витамините

  • 988
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 290
Здравейте, имам такъв въпрос:
Давам на дъщеря си витаминен сироп Мултисаностол. Доволна съм от неговото действие.Прави ми впечатление, че в месеца когато приема сиропчето тя не боледува, но в месеца на почивка - не ни пропуска някое вирусче.
Според Вас какви други витамини, хомеопатични продукти, имуностимуланти или.... мога да давам в периода на почивка от Мултисаностола?
А и каква е препоръчиталната доза на сиропа за възрастта на дъщеря ми (1г. 5 мес. почти)?
[/color]
В момента сме в период на усилено пробиване на зъбки и имаме нужда от малко помощ за имунитета.
Естествено през летните месеци наблягам на пресните плодове и зеленчуци, но все пак мисля до края на май да се витаминизираме усилено.
Благодаря ви предварително за отговора Hug

# 1
  • Мнения: 290
Забравих да допълня - давам сиропа 20 дни, 1 месец почивка Peace

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 14:51 от eli_mama

# 2
  • Мнения: 5 760
В паузата не е необходимо да давате нищо, защото организма се е наситил с витамини и минерали. В паузата ще давате повече пресни плодове(мандарини, киви, банан, портокал) и детски плодови пюрета(те са обогатени и са адекватни за нуждите на детето)
Сиропа се дава цялата опаковка и се почива 20-30 дни.Дозата на Мултизаностол за тази възраст максиму е 2 ч. лъжички или 10 мл.

# 3
  • Мнения: 290
Благодаря Ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт