Оу"Александър"І или друго в Пловдив

  • 1 400
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 74
Здравейте мами на първокласници от Пловдив.
Опитах и с четене и с търсачката да намеря някаква по-конкретна тема за началните и основни училища в Пловдив, но не успях.
Наесен синът ми ще бъде първокласник и бих искала да чуя мнения и препоръки за училищата в Пловдив. То колкото хора, толкова и мнения, нооооо ...все пак. Засега съм го записала в Александър І бившото Благоев,въпреки че на 10метра от домът ни има друго училище"д-р Петър Берон", но за него не съм чувала нищо-нито добро, нито лошо. А по -надолу по нашата улица е частното училище Класик- за него вече знам от почти лични впечатления и с дата от преди 4 год, че там не дават особено зор на децата - две деца бяха тръгнали заедно първи клас в различни училища и едното беше именно в Класик,....ами докато първото бяха вече до средата на учебника ,другото/което беше в Класик / бяха едва, едва в началото
За Александър І единственото което ми се изтъква като положително е ,че е голямо училище и е с традиции, да но това може да означава че славата му почива на стари лаври....
Направо не знам. Така че който може да помогне със съвет или предложение или просто да сподели наблюдения и впечатления....моля, да заповяда

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3
Здравейте,
 бих искала да ви препоръчам училище" Душо Хаджидеков", дъщеря ми учеше там.Миналата година от четири паралелки седмокласници,които кандидатстваха, всички деца бяха приети. Останаха осем,които не бяха кандидатствали и тази година там няма осми клас. Мисля,че това е доста показателно за подготовката в това училище. 

Общи условия

Активация на акаунт