Надомна работа

  • 1 084
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Знаете ли надомна работа, която бих могла да върша докато съм по майчинство?Нещо с което да изкарам някой лев?

# 1
  • Мнения: 307
И мен ме интересува.  Blush

# 2
  • Мнения: 1 942
И мен  Hug

# 3
  • Мнения: 453
Ако знаете чужд език, може да превеждате.

# 4
  • Мнения: 393
Внимавайте,че мнооого лъжат-аз изгорях с едни до х-л"Хемус"-там Naughty Naughty Naughty

# 5
  • Варна
  • Мнения: 912
за съжаление аз не знам чужд език на ниво, позволяващо ми да превеждам, но пък майка ми знае и беше започнала да превежда книги, а аз й ги набирах, деляхме по равно, беше си чиста далавера за мен, ама нали ми е майка Mr. Green

# 6
  • Мнения: 19
От скоро се хванах да продавам парфюми - дистрибуторска работа но да ви кажа няма нищо общо с работата при Орифлейм или Ейвън .Печалбата е доста по добра а и не се занимаваш с много голям асортимент.Условията им също са добри , правиш си поръчките - днес за утре само че за да започнеш трябва да вложиш някой лев.Не са много но не са и малко , лично аз бързо ги възстанових и сега работя само на чиста печалба.Ако някой се интересува да ми пише на ЛС , ще дам подробна информация за това как и къде да отидете за да можете да започнете Simple Smile

# 7
  • Мнения: 550
братовчедка ми предлага надомна работа, свързана с правене на мартеници, но моментът отмина. наесен пак.

Общи условия

Активация на акаунт