Пране на пухени юргани?

  • 902
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 467
Момичета споделете опит относно прането на пухени юргани Praynig
Междувпрочем проблема е не толкова със самото пране, колкото със съхненето им...нямам сушилня, а все още е студено и май по-скоро ще мухлясат отколкото да изсъхнат Thinking
Мисля да ги дам на химическо, но леко се притеснявам да не ги прецакат. Някоя от вас ползвала ли е този тип услуга?
Благодаря ви предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 13 512
Не ги давай на химическо, а на пране. Аз моите ги нося на пране и ми ги връщат перфектни, не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 3 376
Да,наистина няма смисъл от химическо чистене.

Ние ги носим на пералня и ни ги връщат в перфектно състояние,не се притеснявай за това.

# 3
  • Мнения: 9 467
Много ви благодаря! Hug
Под "химическо" имах предвид само да ги изперат и изсушат...ама си мислех че тези услуги са под един покрив Mr. Green, а то се оказва че не е така newsm78-значи сега ще търся "пералня" или квото там се води Laughing

# 4
  • Мнения: 8 999
Дай ги на някоя приятелка със сушилня - докато чакате да се изперат и изсъхнат, ще се видите и ще пиете по едно кафе!

# 5
  • Мнения: 3 376
Може би проблема е в това,че са твърде големи.
Нашата завивка все пак се пъха в пералнята,но не се изпира хубаво,винаги има останал прах по нея,просто е трърде голяма за нашия барабан.

# 6
  • Мнения: 9 467
Добре де, ама на какви градуси да е сушилнята и колко време? newsm78

# 7
  • Мнения: 2 386
Споко, няма да се пресушат. Laughing
Нагласете я на High и за около 2 часа би трябвало да са готови, моята действа така.

# 8
  • Мнения: 647
Радвам се , че видях темата. Имам същия проблем с една пухена завивка която не се побира в пералнята #2gunfire Не ми се е налагало да ползвам обществени перални и искам да попитам има ли някъде по-големи перални където може да влезе това чудо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт