Kyrmene i solarium

  • 709
  • 8
  •   1
Отговори
Zdraweite az kyrmq moeto beb4e we4e 7 meseca, spored was moga li da hodiq na solarium? Kakwo moje da nawredi na deteto? Spodelete mneniqta si. newsm78

# 1
  • Мнения: 9 814
Не се препоръчва посещението на солариум по време на бременност и кърмене.

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Не мисля, че проблем, щом като бебето е толкова голямо, просто може да ти потече кърма. Все пак попитай в кърмаческия, там ще ти отговорят още повече майчета.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Няма причина да не можеш да отидеш и няма да навредиш на бебето. Проблемът е другаде - кожата на гърдите ти е много чувствителна и трябва да се пази, а повишеното количество хормони, които циркулират в кръвта ти, те прави податлива към образуването на петна както по време на бременността. Затова може да искаш да отложиш посещенията в солариума (който не е полезен на нито един етап от живота и без друго).

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Интересно .
А на сауна може ли?

# 5
  • Мнения: 9 481
Лично аз имах проблем, който налагаше процедури със солариум. И въпреки че се смята че е по-безвреден от слънцето, категорично ми отказаха такъв по време на бременноста и кърменето. Може и да се "презастраховат"...не знам.
Иначе още 6-ия месец бяхме на море с бебето/10 дни/, аз съм се пекла...след това когато беше на 8 месеца-пак за 10 дни..и още го кърмя тоз бозайник голям Mr. Green

# 6
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Интересно .
А на сауна може ли?
Може, ако внимаваш да пиеш големи количества вода и преживееш факта, че най-вероятно от топлото млякото ти ще текне Laughing (ако детето е голямо, това притеснение отпада обикновено, но при кърмачески стаж под годинка по-често си протича).

# 7
Blagodarq wse pak momi4eta. Moite pritesneniq sa glawno zaradi obly4waneto i ubiwaneto na witaminite w kyrmata. No wseki lekar bi se zastrahowal i otrekyl solariuma po wreme na kyrmene.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 472
На мен също ми бяха казали, че по-добре да изчакам със солариума , докато кърмя

Общи условия

Активация на акаунт