лек за нервите???

  • 3 313
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Какво Ви действа най добре за успокоение на нервите от напрегнатите дни?Какви хитринки правите?И има ли ефект от ароматерапиите и масажът с нещо си?

# 1
  • Мнения: 234
На мен шопинг-терапията чудно ми успокоява нервите  Mr. Green

# 2
# 3
  • Мнения: 289
И при мен шопинг много помага  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 830
Шопинг.
Разкрасителни процедури.
Любима музика.
Приятно четиво.
Излизания с приятелки по барове, дискотеки и т.н.

Ако пък причината за нервите е гаджето, тогава спасението е в ново гадже Laughing

# 5
  • Мнения: 1 149
Определено и аз съм за шопинга ,но съм чувала,че масажите също давали  отлични резултати Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 3 830

О, да, това го пропуснах без да искам Peace

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 39 720
Шопинг задължително Simple Smile Или коренна промяна... по косата. Секса... ех... след някой и друг месец.

# 10
  • Мнения: 3 376
Еднодневна командировка на детето при баба му Peace

# 11
  • Мнения: 983
Разходка сама или без децата поне. Ако мога да си купя и нещичкоооо... Не пропускаме през уикенда да отидем на полянка, извън града, но е с децата обикновено и не е пълна почивката, но пак става. Но май много зависи от какво са ти нервите. Ако е от прекалена и шумна работа, бягаш на тихо и спокойно. Аз пък през зимата като си стоях в къщи и не можех да мръдна, си лекувах нервите с ходене на главната (когато някой ме замести в гледането)- да видя хора.
Може и със спорт.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 157
1. Хубав секс
2. Шопинг
3. Любима музика
4. Шоколад (в промишлени количества)
5.Интересен филм (кино)
6. Мента , глог и валериан  Mr. Green

В този ред

# 13
  • София
  • Мнения: 1 825
Нали все съм свикнала да чета за гримове и червила във форума, та за това влязох в темата, тъй като ме заинтригува заглавието: "ЛАК за нерви". Е, това че е почти 2 часа също си каза думата. Joy

# 14
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Посещение при фризьор и пазаруване (на дрехи и козметика и т.н. за МЕН) thumbsup
А и добре ми действа една "малка" екзурзийка   car003

Общи условия

Активация на акаунт