52-ра Американска тема

  • 16 963
  • 308
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 163


(продължение на 51-ва тема)

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Еванесънт-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 01:35 от Tatti

# 1
  • Мнения: 12
Ехаа, благодаря отново за вниманието, честитките, пожеланията и купищата съвети! Коликите май ще ни се разминат, защото 2 нощи вече гъбка спи спокойно, без истеричен рев, само по малко, колкото да събуди татко си. hahaha Давам обаче чай от копър, може и да помага, не мога да преценя.

Фея-кръстница, тъкмо се чудех дали слинг, дали кериър.. Слингът ми се вижда занимавка по връзването, но всички казват, че е супер удобен и действа удивително успокояващо на бебетата. Като реша, ще питам пак - засега ще се люлеем на стола и ще обикаляме стаята.

За лаптоп и аз никога не съм имала проблем. Винаги мъкна всичката си техника в ръчния. На един от полетите имаше пътник с 3 лаптопа, никой никъде не го попита нищо (ау, четворно отрицание!).

Бенсън, аз да ти напомня за адреса на децата в Африка.. За хляб - на мен ми харесват хлябовете на Панера Бред, но не всички. Пробвай обикновен италиански или френски - имат по-малко съставки и подправки и не дразнят стомаха.

Докато пиша и нова тема, без да искам първа.  Grinning

А, забравих да питам. Нормално ли и бебе да хълца постоянно, почти след всяко хранене, а и не само? Тя и в мен като беше много хълцаше, ама вече се зачудих дали не е прекалено...

# 2
  • Мнения: 1 436
Аз докато публикувам в предната, под носа ми изникнала нова тема.

Биз, честита ти виза bouquet 

За хлебопечка имам точно панасоника дето беше даден по-горе, но съм 1018% сигурна че платих под $100 за него  Thinking. Като изключим дребната подробност, че програмите са му супер дълги (сравнявам с други марки от приятелки и коментарите в готварския), съм много доволна.

Еванесънт, гювечета сме пренасяли в големия багаж и четирите оцеляха Simple Smile . Напълни ги с чорапи и бельо да няма кухо и ги сложи по средата, така че както и да мятат куфара те да не поемат удара. В интерес на истината, ако не ни бяха подарили 3 комплекта от по 6 за сватбата, изобщо нямаше да ги пренасям, а щях да си купя от тук.

Лаптоп всяка година нося, но никой не ми обръща внимание. Чувала съм и аз, че едно време записвали какво внасяш и дали го връщаш обратно, но на мен не ми се е случвало.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 00:16 от Juturna

# 3
  • USA
  • Мнения: 559
Фея, ще може ли да ме боцнеш на първата страница.

CA, Los Angeles - син

Decadoe, честито и от мен!   bouquet За хълцането е нормално. Моят бебок така и не искаше в слинга, а имах голямо желание да го нося там. На нас бейби бьорна ни свърши голяма работа.

# 4
  • Мнения: 810
Winx, халал да ти е  Laughing
Warner Avenue School Extended Day Care
615 Holmby Ave, Los Angeles, CA 90024 Map         
1 310.470.1868


Бистре, честито! Отсега нататък все лесно да вземаш всякакви ми ти визища и глупости  Peace

Decadoe, и Иван много хълца, нормално е. Питай педиатъра все пак, да ти е мирна главата.

# 5
  • USA
  • Мнения: 559
Мерси! Халал, ама явно не е направено за работещи хора, защото е далече от повечето студия.   Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 173
Juturna и аз го имам същия Панасоник, купих го преди 6-7м , и най-евтината цена която намерих беше 120$. А като се има в предвид аз как се ровя за "дийл" Grinning
иначе да ,много са дълго програмите , защото "рества 30мин-1ч" , но хляба става хубав. А този Бредмейкър незнам какви приграми има , но комшиите имат такава , хляба се надува , става хубав на външен вид , но на шупли( а те го правят по същия начин както и аз)

Някой пита за лаптоп- свекър ми занесе на дъщеря си февруари месец , даже не са го питали негов ли е или не. Едно време много яко гледаха тези неща Mr. Green
 Аз какво да се похваля , Брад Пит имал къща тука на езерото , но така или иначе освен ред неци и хил билита , други знаменитости не съм срещала. То амишите и миненаите ми изглездат като герои от филм на Холмарк Mr. Green Joy

# 7
  • Мнения: 1 783
Ех, пак опряхме до кръглите тави значи  Laughing моята дойде в багажа на майка ми, както и един голям гювеч, не-поръчани, но приветствани. Друго си е да имаш лъскава кръгла тава за баница  Mr. Green. Малките гювечета ги носих в ръчен един път. Много се харесват за подаръци.

# 8
  • Мнения: 7 091
Да ви кажа аз не бих рискувала с гювечета от БГ, купих си ги от тук от онлайн магазина, включително и големия гювеч, както и традиционни чинии. Пристигнаха ОК, ама бяха само от Чикаго.
Тави задължително си вземи кръгли, защото тук има само алуминиеви, които точно на второто миене вече за нищо не стават. Болшинството от тавите, които продават са по принцип за няколко ползвания. Или се изкривяват, или се надраскват, покритието пада, ужас са. Разбира се има и неоправдано скъпи, които не го правят това, но аз не бих дала толкова пари за тава, която в БГ струва 20 лв.
Аз накарах майка ми да ми прати различни размери кръгли, една в друга, съжалявам че нямах място в багажа да си ги донеса аз, ама какво да правиш, а 10 литровия си гювеч в БГ още не мога да го прежаля, ама няма кой да го донесе, а и едва ли ще оцелее с тази големина. Rolling Eyes

Декадоу, ринг слинг-а се "вдява" или вързва както ти казваш само веднъж, после само се отпуска и стяга, не се прави всеки път.  Peace Ако имаш желание влез и погледни на блога ми статиите за носенето на бебето и за слинговете.  Peace

# 9
  • USA
  • Мнения: 559
Рая, много ще ми е интересно някой ден да дойда до вашето село. Simple Smile Много хубаво го описваш, направо като от някоя приказка извадено.
Сега ми светна като каза за шуплестия хляб. Аз имах преди години една машина за хляб и тя го правеше много шуплест. Сега разбирам, че грешката не е била в мен.   Wink Ако тези, които хвалите го правят с нормални, се замислям дали и аз да не си взема.  Thinking

И аз имам гювечета, собственоръчно донесени от БГ в нормалния багаж, но добре опаковани.

# 10
  • Мнения: 1 436
Ех, пак опряхме до кръглите тави значи  Laughing моята дойде в багажа на майка ми, както и един голям гювеч, не-поръчани, но приветствани. Друго си е да имаш лъскава кръгла тава за баница  Mr. Green.

Ох, сакън  Laughing. Майка ми онзи ден много се учуди, че нямам кръгла тава и ме разби с въпроса как така съм правила баклава на зет й в правоъгълна тава Rolling Eyes Shocked Crazy. Да се смееш ли, да плачеш ли  doh или да се чудиш къде спи мъжа ми, а не се е развел още заради това мое престъпление срещу кулинарията  rotfImbo

# 11
  • Мнения: 1 800
Едно време баба ми все повтаряше, че се яде хляба с шупли, а сиренето без...

Аз преди писах, 12 чинии стъклени в багажа( не в ръчния) пренесох, до една здрави. Със сантиментална стойност са за мен, затова ги влачих и гювечета 2, но най- обикновени. Мъжа купил  за свекърва ми, ама тя си ги е наредила в хола за украса не готви в тях...хубави, изписани и лакирани Laughing
Сега мисля, че голям гювеч искам, но трябва да видя колко кг е...да използвам, че имам 2 билета, а сме човек и половина Laughing

За Африка
, подсети ме какво беше пак...съвсем съм се изтряскала и не си спомням...
Свекърва ми каза, ч енищо не може да се изпраща заради корупция и нещата не стигат до децата. Снаха ми е сложила на блога си за една жена, която има Дом за бебета там и тя работи за Watoto и на сайта им може да се правят дарения, описано е тук:
http://www.watoto.com/index.php?option=com_content&task=view … =41&Itemid=82
Декадое, пиши ми, моля те ако беше за нещо друго Peace

Където живея, в близост няма бейкърита с по- нормални хлябове  и затова съм в чуденката....
Кисело мляко започнах да давам след навършване на 10-ти месец... по- настояване на мъжа ми, но аз още избягвам може би  един път в седмицата...

Пумпал, видя ли като не си в Ентъртеймън-а Иван няма да е в богоизбраната градина Laughing

Биз, честита виза, кога идваш?

Джена, как си? Джетлаг? Ноли с теб ли е ?

# 12
  • Мнения: 1 593
чакайте набързо да се запиша, че днес пак голямо хайманосване.

ходихме до Манхатън и да ви кажа се чувствах като идваща от Прованса  Shocked
Като се има предвид, че доскоро работех там, сега се чувствах учудващо не на място и впечатлена от грубостта на хората и мръсотията ... не мога да повярвам каква разлика има в светогледа ми отпреди 5 месеца, но всъщност аз никога не съм отсъствала оттук за толкова дълго.

за злополучния ми опит в летенето през Лондон все се каня да разкажа, но е дълго, айде следващия път

Бенсън
, мерси, че попита - Ноли е с мене, да, сега вместо да ляга в 12-1ам, ляга в 9пм (като всички нормални деца) и уърква аут доста добре.

# 13
  • Мнения: 1 593
Всички ли виждате личната ми титла "фронтови изтребител" ???  #Crazy
какво точно ще рече това???

# 14

Общи условия

Активация на акаунт