Иван Ангелов - Най-големият! /2/

  • 18 346
  • 498
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 1 720

"Роден е в Бургас. От първи до осми клас учи в Айтос, след това - в музикална паралелка в СОУ Димчо Дебелянов в Бургас.
Миналата година е завършил оперно пеене в Националната музикална академия. В момента следва магистратура по същата специалност.
Има доста награди, като една от тях му е много на сърце - първо място за стари градски песни. Харесва Лучано Павароти, Джордж Майкъл, Майкъл Джексън, Фреди Меркюри и др.
Хобито му е да играе на компютърната игра ФИФА.
Миналия сезон беше в публиката, откъдето подкрепяше съквартиранта си Теодор Койчинов.
Сега нашумя още на кастингите заради прекомерно артистичното си поведение, което често кара журито да го упреква, че вреди най-вече на самия себе си.
По време на малките концерти беше преместен в друг хотел, а някои медии вече го наричат "скандалният Иван".

В концертите досега е изпълнявал:

"Къде си, батко?" на Милко Калайджиев - http://youtube.com/watch?v=7iFbkZuaSlo
Just a Gigolo на Луи Прима/Дейвид Лий Рот - http://youtube.com/watch?v=hwllMDvXLIk
Things на Боби Дарин/Нанси Синатра и Дийн Мартин - http://youtube.com/watch?v=8v8gAFRZR-w
Se bastasse una canzone на Ерос Рамацоти - http://youtube.com/watch?v=dFSFUsNTJn0
Change The World на Ерик Клаптън" - http://youtube.com/watch?v=hHyYal9HrnY



Ако желаете, нашето момче да стигне до самия финал, го подкрепете на : 0900 555 66 за БТК и 158 66 за всички мобилни оператори!

Позволих си да отворя нова тема, защото доста хора в темата за Музик Айдъл претендираха, че я обръщаме в тема само ЗА и Против Иван, та нека тук да си го обсъждаме нашироко.  Wink Пък и смятам, че стана толкова популярен, че една нова тема само за него си е баш на мястото!  Wink Peace
Подканвам всички фенове и нефенове на Ванката да изказват мнението си свободно тук!   bouquet

Първа тема

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 09:01 от kadrokosa

# 1
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
 Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 15 434
Я да го пусна и тук,че съм заплес и писах в старата тема. Embarassed
Аз пък се чудя, този Тома дали нарочно не си е изпилил предните зъби и само кучешките си е оставил да му стърчат, да прилича на вампир?Иванчо, честно казано снощи не ми хареса, въпреки,че бях надула телевизора до край.

# 3
  • Мнения: 4 380
Я да го пусна и тук,че съм заплес и писах в старата тема. Embarassed
Аз пък се чудя, този Тома дали нарочно не си е изпилил предните зъби и само кучешките си е оставил да му стърчат, да прилича на вампир?Иванчо, честно казано снощи не ми хареса, въпреки,че бях надула телевизора до край.

Страшно ми хареса. Между другото, слушах ги всички и Иван единствен от всички не пя фалшиво. Няма да споря че то това не е и песен де... Laughing, но определено всички останали много дразнеха с "любителски" изпълнения, които не са за голяма сцена. Иван отново пя професионално, емоционално и отново беше на върха на шоуто.

# 4
# 5
  • Мнения: 674
Иван си е най - големия и е супер готин това е!!! Peace Peace
Малко се държи аругантно но според мен това е целенасочено.
Абе този Фънки -голям ама много голям МУХЛЮ... #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 6
  • Мнения: 46
Я да го пусна и тук,че съм заплес и писах в старата тема. Embarassed
Аз пък се чудя, този Тома дали нарочно не си е изпилил предните зъби и само кучешките си е оставил да му стърчат, да прилича на вампир?Иванчо, честно казано снощи не ми хареса, въпреки,че бях надула телевизора до край.

Страшно ми хареса. Между другото, слушах ги всички и Иван единствен от всички не пя фалшиво. Няма да споря че то това не е и песен де... Laughing, но определено всички останали много дразнеха с "любителски" изпълнения, които не са за голяма сцена. Иван отново пя професионално, емоционално и отново беше на върха на шоуто.

Подкрепям xenia!  newsm10

Няколко пъти вече слушам песента на Иван и пее много добре (само ще добавя, че вчера докато пя имах горчив привкус от излъченото точно преди песента, но сега като я слушам само нея ми човека пак го направи-превърна от тази "селяния" нещо, което сега слушам с кеф), а как иронизира Дони с "Подскажете ми кога да вляза...." и го прави с невероятна лекота. А пък Дони какво много добродушен ли се показа, че му сменил песента. Била му много трудна  #2gunfire

Мисля, че на всички останали песните им бяха трудни, да беше се смилил и над тях...

.... и над нас

# 7
  • Мнения: 742
харесвам Иван и мисля, че започна да му писва да се прави на идиот, но няма как-вече се очаква от него да измисли някоя нова простотийка...
иначе се дразня, как на хора, които искат да стопроцентово да ги бутат напред им се дават хитови песни..а Ванката го забиват с някакви тъпи и най-вече немелодични песни...

Но той пак си остава НАЙ-ГОЛЕМИЯТ  bouquet

# 8
  • Мнения: 118
И аз не видях, че имало нова тема и писах в старата. Искам и тук дебело да подчертая възмущението ми от ония двамката - опосуми ли са, гноми ли са... Close
рейтингът може и да е рейтинг, но не възприемам подобно смазване на нашия човек! Цялата им стратегия е интриги, скандали, сеири, отврат! В момента са ми в пъти по противни дори от бате им Славейчо! И не знам, как така ме покори Иван, но вече дори Фънки не харесвам! А за Дони, какво да кажа, сигурно си учи репликите преди предаване. Голям спец се показа, нямам думи... ooooh! ooooh! ooooh!
А Иван го поздравявам за самообладанието! Hug Продължавай да ги мачкаш и иронизираш по твоя си начин! Hug

# 9
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
"Станете да ми потанцувате малко... за Вас пея тая песен... Ставай!...
За първи път чух тази песен на една циганска сватба в Айтос..."

Ама, им го каза...  hahaha      hahaha
ЕВАЛА!

# 10
  • Мнения: 184
Във форума на Шоуто на Слави са задали вече въпрос към сценаристите относно Лудата крава. Предполагам, че ще има отговор днес. Доколкото виждам, в сайта е практика екипът да осветлява разни теми и вълнения.

# 11
  • Мнения: 2 476
И аз пуснах мнение във официалния  сайт на МА,дано се вслушат и спрат да го затапват със тъпи песни,а някои други да ги побутват със хубави...

Иначе си пя добре нашто момче,само някой му беше свил сърмите и му беше писнало нещо и зе да ги издънва че е сценарии,който го е разбрал-разбрал,това е !

Нека му дадат хубава песен с която да покаже кой е и всички ще умрат ахнали,така де!

# 12
  • tardis
  • Мнения: 329

Но той пак си остава НАЙ-ГОЛЕМИЯТ  bouquet

Ха така  Mr. Green

И аз съм на мнение, че много добре я изпя; просто песента беше тъпа и селска, пълна цигания, като предаването. Та дори и това успя да изпее след компромата със скритата камера и "визитката". Някой обърна ли внимание как го представиха? Това също беше долно, нямам думи. Дадоха заключителните кадри от Жиголо-то, където пееше точно като в оригинала + монтаж с мнението на Фънки, че не си знае текста. Егати инсинуацията.  Crossing Arms
Някой ако не е гледал за какво става въпрос като нищо ще се върже.


"Станете да ми потанцувате малко... за Вас пея тая песен... Ставай!...
За първи път чух тази песен на една циганска сватба в Айтос..."

Ама, им го каза...  hahaha      hahaha
ЕВАЛА!


Хах, ива, това не го бях забелязала. Хахах  Laughing

# 13
  • Мнения: 3 271
Цитат на: xenia
Абе какво му се кефят на Тома не мога да разбера...По-фалшиво и отвратително пеене, здраве му кажи. Беше невероятна пародия и адски смешно, но това е клоунада, а не изпълнение.

И това го казва фен на Иван?!?! За ДРУГ участник  Shocked  Laughing hahaha

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 14 035
"Станете да ми потанцувате малко... за Вас пея тая песен... Ставай!...
За първи път чух тази песен на една циганска сватба в Айтос..."

Ама, им го каза...  hahaha      hahaha
ЕВАЛА!

Peace

Общи условия

Активация на акаунт