по-добрата количка

  • 2 076
  • 25
  •   1
Отговори



   
   

   
ЗА  ПРЪВ ПЪТ ПИША ВЪВ ФОРУМА И НЕ ЗНАМ ДАЛИ ПИТАМ НА ТОЧНОТО МЯСТО.Моля ви дайте съвет за марка и модел количка.Колебая се между доста-QUINNY - BUZZ, MAXY COSI -MURA 3,COSATTO -MOBI ,COSATTO -CABI ,ABC DESIGN -3TEC,X LANDER I CHIPOLINO -JEMMA 3v1 !За всички съм чела и чувала хубави неща и всички имат въэможност эа монтиране на 3 коша.Какво ще ме посъветвате ?БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И АКО НЕ Е КЪДЕТО ТРЯБВА ТЕМАТА МОЖЕ ЛИ ДА Я ПРЕМЕСТИМ

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 697
Зависи и колко парички си решила да дадеш  Wink Аз ще имам бебе /живот и здраве/ през юни и от един месец яко ровя в нета и обикалям по магазините за колички.Засега съм си харесала Cangaroo Viktoria ,точно защото могат да се слагат различни кошове , а и цената е добра -около 460 лв.Изкушавах се от Чиполино , но доста лоши отзиви за тях , докато Cangaroo ги хвалят като здрави

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И аз съм чувала добри отзиви за Кенгуру - че са здрави.Моята е  Чико Дуо.Кошницата за кола се слага в количката докато е малко бебето, като се махне си остава седалката и се ползва като лятна примерно.Аз съм доволна от нея и за сега нямам намерение да си купувам лятна (то не се знае какво ще ми влезе в главата де  Wink )
Марките които си изброила са хубави, зависи от финансовите възможности...
За мен идеалната количка трябва да е преди всичко лека и маневрена, особено за нашите условия по улиците  Close

# 3
  • София
  • Мнения: 291
Мишката , Cangaroo Victoria струва около 250-260 лв.  И двете марки(cangaroo и chipolino) се прозвеждат в Китай и са един клас. По скоро е на късмет да улучиш читав модел. За Викториата знам , че са доста сполучливи , но като гледам val4e се е ориентирала към съвсем друг тип колички. Аз лично съм фен на QUINNY    Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 413
Имам позната която държи магазин за детки и бебешки стоки, тя продава Кангару и каза че до сега няма върната нито една за ремонт. Но за Чиполино няма добри отзиви. На последък явно са развалили качеството. Тя се е отказала да ги продава, защото постоянно и ги връщали за ремонт по гаранцията. Тя горещо препоръчва Кангару за хора които не могат да си позволят Чико или Куини. Макар че и за Куини чувам негативни мнения-тежат, тесни са, не са стабилни, не са удобни за бебчето...но пък има майки и доволни от маркта.

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 697
Да , 260 лв. е количката , а аз написах колко излиза със зимен кош и столче за кола  Simple Smile

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 697
И наистина ако си решила да даваш повечко парички - дай ! Нали са за твоето бебе Peace

# 7
  • Мнения: 655
Чиполино ги отпиши. Др са горе долу добри.

# 8
  • София,
  • Мнения: 4 267
Незнам защо, но всички сте много в грешка, а Чиполино са си доста добра марка и са доста здрави. Аз наскоро продадох старата си количка, която беше Чиполино  и я имам от 7 години, с нея си изгледах първото бебе, което сега е голям батко и в началото возех и малката. Продадох я защото е синя, а исках да си купя зя малката нова количка, е купих си пак Чиполино, триколката Деста, много е яка с големи надуваеми гуми, много маневрена и най вече евтина.
Не се лъжете и не си купувайте колички с малки колелца или с дръжките много са неудобни!  Hug

# 9
  • Мнения: 655
Извинявай, но в сравнение с другите марки Чиполино просто си отпада сам. Аз иначе бих препоръчала Бугабу или Сток, но Косато и Макси Кози поределено са много добри също.

# 10
  • София,
  • Мнения: 4 267
Извинявай, но в сравнение с другите марки Чиполино просто си отпада сам. Аз иначе бих препоръчала Бугабу или Сток, но Косато и Макси Кози поределено са много добри също.
Тук не е място за спорове, а и всеки си има мнение, така, че аз приемам твоето, но тя мамата се е насочила към по скъпите марки май! Успех!  Hug

# 11
  • Мнения: 609
Който има възможност да си купи скъпа количка изобщо не трябва да се чуди Peace
Няма какво да се заглеждаш по чиполинки и сие. Mr. Green
Quinny Buzz ми е фаворит.Имам я и съм много доволна! Hug

# 12
za6to da si otpada chipolino sa6to si gi biva..malkiq go vozih do sega v chipolino v ko6a za novorodeni ,v koqto e izgledan plemennika mi,sega sam se naso4ila pak kam chipolino za6toto iskam napalno legnalo polojenie i podstavka za kra4etata koqto se povdiga da moje da spi mal4o komfortno

# 13
  • София,
  • Мнения: 4 267
za6to da si otpada chipolino sa6to si gi biva..malkiq go vozih do sega v chipolino v ko6a za novorodeni ,v koqto e izgledan plemennika mi,sega sam se naso4ila pak kam chipolino za6toto iskam napalno legnalo polojenie i podstavka za kra4etata koqto se povdiga da moje da spi mal4o komfortno
Добре си се насочила, успех. Точно се чудя коя да ти препоръчам само че сигурно искаш по летен вариант. Моята стара количка беше точно такава, но я продадох. Спомням си, че когато я купувах ходих по магазините с една рулетка и продавачите ми се чудеха много. Моят син се роди много дълго бебе и за 1,5 месеца порасна с 8 см. и на мен ми трябваше количка с възможно най дългия кош, за да не му стърчат или висят крачетата когато спе, че е много неудобно. Оказа се, че ЧИполино Appell, такава беше модификацията тогава на количката която си избрах беше най дълга имаше 4 степени на облегалката и кошът и имаше функция да се люлее. Бях много доволна, но сега този вариант не се продава, той е доста стар, но сигурно ще намериш нещо подобно. Не ти препоръчвам моята Чиполино Деста, защото тя няма напълно легнало положение, а най ниското и е на 45 градуса, но на мен пък ми трябваше такава, защото малката ми е с рефлукс и много повръща. Разгледай сайта на Чиполино и си харесай и можеш да се обадиш по телефона в магазина, който ти е най близо за да провериш дали я има количката, която си си харесала, за да не се разкарваш напразно. а във фирмения им магазин, който е на бул. Възкресение в София има доста неща, а някои са и на промоция и са с по ниски цени, че някои магазини много ги надуват. Успех и ще чакам да пишеш какво си си избрала.  Hug

# 14
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ето ти и сайта http://www.chipolino.com/

Общи условия

Активация на акаунт