Ударете едно рамо, де!

  • 662
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Мами /и татковци/, помогнете на една мама, решила да отслабва. Пуснах подобна молба в някои от другите теми, но никой не реагира, затова си позволявам да отворя отделна тема.
Търся човек - треньор, диетолог или просто някой, който разбира, за да ми изготви индивидуална програма за тренировки +диета, съобразени с физическото ми състояние и годините, желателно от Варна/срещу заплащане, разбира се/. Не мога да си позволя редовни тренировки с персонален треньор, затова този е единственият ми вариант, а наистина искам да променя външния си вид! Ще съм благодарна на всякакви предложения!

# 1
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Здравей, rali_smiles !
Препоръчвам ти да си купиш книгата на Дюкан - това е страхотен режим с невероятен резултат. С две думи ядеш и отслабваш. Прочети някоя тема на Дюканките, за да видиш за какво става въпрос.
Това е последната тема, прочети я, няма да загубиш.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280207.0

# 2
  • Мнения: 274
Благодаря, Бубулинка, но ми се иска да наблегна основно на физическото натоварване. Не съм привърженик на гладуването или стриктното спазване на диета. По принцип съм изключила въглехидратите - не ям тестяно и сладко, но не е достатъчно.

# 3
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Физическото натоварване не пречи на един добре балансиран хранителен режим. Дори напротив резултатите са трайни и много добри. Не искам да те агитирам за каквото и да е, но режимът на Дюкан не е гладуване. Точно обратното. Хапваш си и никога не си гладен.
Просто прочети последната тема от форума. Няма да ти навреди. Там ще намериш много момичета, които се борят с проблема.
Между другото и аз спазвам режима от известно време и съм изумена от резултата.
 Simple Smile

# 4
  • Мнения: 487
Защо не отидеш да попиташ във фитнес център,ще обясниш ,че искаш програмата да ти е индивидуална,или при нас в Пазарджик това може да стане в някоя от частните клиники,почти във всяка има фитнес а и там нее такава навалица предполагам ,че и във Варна ще може,аз също не исках да ходя така като теб ,но попаднах във фитнес във който ходим само жени,нее женски но така се получи,и всяка е с отделна програма.Желая ти успех  bouquet

# 5
  • Мнения: 274
Цвети,
никакъв проблем да го направя, но бих искала някой да ми препоръча конкретен човек, а не да се бухна на сляпо във първия фитнес. Благодаря, че си писала.   bouquet

# 6
  • Мнения: 4 678
Буболинке не разбра ли ,че момичето иска да спортува newsm78
А и ако си мислиш ,че тоя Дюкан е измислил топлата вода ,жестоко се лъжеш  bouquet
Спортуващите се хранят от век така Peace
За съжаление по добре Рали да отидеш да те види някой на живо,във фитнес .Така по нета е малко несериозно  bouquet

# 7
  • Мнения: 22 343
Мисля, че във всички фитнес салони има инструктори към които можеш да се обърнеш. Те ще ти изготвят някаква програма, по която да спортуваш и да се храниш.
Иначе тук има много диети, които можеш да прочетеш и която ти допадне да спазваш.

# 8
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Поци, моите уважения, но ти къде видя, че съветвам момичето да не спортува. Просто й препоръчах един ефективен режим.
А режим трябва да има, предполагам, че си съгласен с това.

# 9
  • Мнения: 274
Само не се хващайте са косите, моля ви. На всички ни е ясно, че физическата активност и диетата вървят ръка за ръка, за да се постигне максимум ефект. И благодаря и на двама ви за "момичето" -  все пак съм "само " на 35.
Поци, напълно съм съгласна, че на живо е най-добре, както виждаш, не моля някой да ми направи консултация или програма онлайн, а просто да ми ПРЕПОРЪЧА някого. Писах ти в Скайпа, между другото.

# 10
  • Мнения: 4 678
Мисля, че във всички фитнес салони има инструктори към които можеш да се обърнеш. Те ще ти изготвят някаква програма, по която да спортуваш и да се храниш.
Иначе тук има много диети, които можеш да прочетеш и която ти допадне да спазваш.


дА ВНИМАВА с избора на фитнес и инструктор Thinking

# 11
  • Мнения: 4 678
Поци, моите уважения, но ти къде видя, че съветвам момичето да не спортува. Просто й препоръчах един ефективен режим.
А режим трябва да има, предполагам, че си съгласен с това.

Ако си запозната с такъв режим ще знаеш ,че след време дори и белтъчените започват да се трупат като мазни депа Peace
Но вие сте още в началото Peace
Организма трудно се лъже Wink
Спорта му е майката Peace

Не си ли забелязала ,че някои от вас(Дюканките)в началото свалят и после спират да свалят,дори връщат малко,защо ли newsm78
Без да ви чета темата знам какъв ще е крайният резултат след години,без да спортувате Sad

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:41 от Поци

Общи условия

Активация на акаунт