Днес изтича последния срок...

  • 700
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Днес изтича последния срок от последното възможно удължаване на разследването на смъртта на сестрите Белнейски. Както е признал окръжния прокурор на Пазарджик разследването на случая е там от където е тръгнало т.е. след година (или вече две ли станаха) нищо не е ясно.
По негово предложение днес най-вероятно случая ще бъде затворен в папка и ще чака по-добри времена, Божията намеса или да дойдат героите от филма "Забравени досиета" и най-сетне да разкрият това убийство.
Този случай се оказа по-сложен за разкриване и от убийството на Кенеди. Нищо не става от тая нашата държава. Да вземат да й драснат кибрита и да изгори и да я направят наново...
Има ли хора тук от Пазарджик. Плетящата Крава или други да кажат какви версии се носят сега из Пазарджик за убиеца. Толкова време вече мина не може да няма неофициални версии сред хората...

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 11:03 от Борис

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Имам приятелка, която работи на КПП и е била на обучение в Пазарджик.
Каза ми, че се знае кой е убиеца, просто го пазят, щото не е кой да е!

# 2
  • Мнения: 212
Имам приятелка, която работи на КПП и е била на обучение в Пазарджик.
Каза ми, че се знае кой е убиеца, просто го пазят, щото не е кой да е!

Е за толкова години щом го знаят така ли не изтече информация в медиите кой е убиеца. МВР е разграден двор, виждате какво става, и никаква тайна не може да се опази. Така ли някой журналист не се добра до името на убиеца. Хората в Пазарджик знаят ли го кой е. Какво значи "не е кой да е"

Общи условия

Активация на акаунт