СНБМ - инициативи - 20 част

  • 11 446
  • 287
  •   1
Отговори
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823

Инициативи свързани с бременността, майчинството, детските надбавки и семейното подоходно облагане 


Предишните теми:

1. 1 ЮНИ - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!
2. 1 юли - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА-ПРОДЪЛЖЕНИЕ
3. 1 юли-ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО
4. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение)
5. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 2)
6. 1 юли -ПРОТЕСТНО ШЕСТВИЕ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО (продължение 3)
7. НБМ - предложения за детските, СПО ,ДС, инициативи
8. СНБМ - инициативи свързани с бременността, раждането и отглеждането на деца
9. СНБМ - инициативи
10. СНБМ - инициативи - 2 част
11. СНБМ инициативи -3-та част
12. СНБМ - инициативи - 4-та част
13. СНБМ - инициативи - V част
14. СНБМ - инициативи - VІ част
15. СНБМ - инициативи - VII част
16. СНБМ - инициативи - VIII част
17. СНБМ - инициативи - 9 част
18. СНБМ - инициативи - 10 част
19. СНБМ - инициативи - 11 част
20. СНБМ - инициативи - 12 част
21. СНБМ - инициативи - 13 част
22. СНБМ - инициативи - 14 част
23. СНБМ - инициативи - 15 част
24. СНБМ - инициативи - 16 част
25. СНБМ - инициативи - 17 част
26. СНБМ - инициативи - 18 част
27. СНБМ - инициативи - 19 част

# 1
  • Мнения: 5 401
Пу, първи! Ще прехвърля последните две потресаващи теми:

В защита на българският книжовен език:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279116.80

Петицията против задължителното записване на 6-годишните деца на училище: http://www.bgpetition.com/first-grade_6_years_old/index.html

И ще участваме ли?  Praynig  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 934
По повод последната статия от старата тема, за това какви песни имат учениците в учебниците си по музика.
Щях да падна миналата година когато Мария ми запя тази песен за крилатите кебапчета. Аз понеже знам малко по-нецензурния вариант и очаквах всеки момент да мине към него. Въобще потрес и безумие. По история какви глупости учат не е истина. Аз много съм запалена по историята и гледам да не чета учебника и, че тотално се нервирам.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 149
60 нови частни училища са разкрити за 1 година

След цитираните песни, уроци и задачи как да очакваме грамотни и нормални деца?
И хора, които са одобрили подобни учебници ще решават кога детето ми да тръгне на училище и дали въобще да учи български език!?!  Stop

# 5
  • Мнения: 2 070
Аз вече подписах и разпространих петицията.

# 6
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
За първото тримесечие на 2008г трябва ли да се прави отчет от координаторите по отделните въпроси?
Ще се качват ли статиите от януари-март 2008г на сайта?

# 7
  • Мнения: 1 828
Само да вметна, че и аз съм против това да ми налагат децата ми да тръгнат на 6 години на училище. И до ден днешен съм благодарна на родителите, че са успяли да ме задържат и да тръгна на 7 години. На майка ми железния аргумент беше, че така ми е оставила още една година в игри, е защо не  Grinning

Кали направо се стресирам от това с какви глупости се заниваш в яслата. Като ми дойде до главата явно много ще се карам. Много за съм за работата ни в посока премахване на летните отпуски в яслите и градините. Ама ха, на нас ни дават по 2-3 седмици отпуска, а пък лелките ще си дремят по цял месец и повече. А да не би през останалото време на годината да не излизат отпуски и болнични, когато им се налага. Каде дават така  Naughty

Една молба - изстребителите бихте ли се идентифицирали моля, кои сте, че се облещих отдеве  Shocked Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 12 201
  Аз също подкрепям петицията.

# 9
  • Мнения: 1 828
За първото тримесечие на 2008г трябва ли да се прави отчет от координаторите по отделните въпроси?
Ще се качват ли статиите от януари-март 2008г на сайта?
Ами трябва да се направи, предлагам срок до края на април, т.к. все пак доста работа ни се насъбра последно време.

И за 2 въпрос съм за.

В тоя ред на мисли, Танче ти едва ли си сколасала да сглобиш годишния отчет за 2007. Искаш ли помощ и докъде сме там?

# 10
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Тук Делта 3, Алфа Браво, обади се  Grinning
Голямата ракета Лина е изстреляна на градина, малката бомбичка Кати е в гнездото и чака заповеди. Ще прелетя над кухнята и се връщам на пост пред РС-устройството.
Рапорт даден!

# 11
  • Мнения: 1 828
Тук Делта 3, Алфа Браво, обади се  Grinning
Голямата ракета Лина е изстреляна на градина, малката бомбичка Кати е в гнездото и чака заповеди. Ще прелетя над кухнята и се връщам на пост пред РС-устройството.
Рапорт даден!
Хе-хе.. имах подозрения за теб, най-вече заради новата тема  Wink Heart Eyes

Раде, ти ли си Миг 21... Малее много самолети взеха да прелитат из темата  Grinning

# 12
  • Мнения: 5 401
Една молба - изстребителите бихте ли се идентифицирали моля, кои сте, че се облещих отдеве  Shocked Mr. Green

Целият форум е в бойна готовност, всеки прелита нанякъде и е готов да отстреля противника!  Mr. Green Майтап-майтап, ама нещо ми идва в повече. Аз съм миролюбка бе, хора, искам си романтиката не в моторите, а не в усмивките!  Blush

# 13
  • Мнения: 1 895
Раде, ти ли си Миг 21... Малее много самолети взеха да прелитат из темата  Grinning

Гита Ог е Миг 21 Peace Питай началник-щаба - той(аз) всичко знае Mr. Green
И като прелитате отдавайте чест Mr. Green

# 14
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 823
Раде, ти ли си Миг 21... Малее много самолети взеха да прелитат из темата  Grinning

Гита Ог е Миг 21 Peace Питай началник-щаба - той(аз) всичко знае Mr. Green
И като прелитате отдавайте чест Mr. Green
Да, сър ( и отдавам чест  Grinning)!
Разрешете да ви отвърна! МиГ-21 е Рада, а Миг 21 е Бу  Grinning Ги 30 е Гита Ог Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт