Тръгнах на работа и като че ли това съвпадна с отказа на дъщеря ми да яде. вече 1 месец и положението става все по-зле. първоначално намали храната, после започна да я отказва едно по едно, сега дори и любимите й неща не иска, плюе абсолютно всичко което не е пасирано Embarassed от няколко дни, кара само на течности, дори и пюрета много много не яде. като я питаме защо плюе тя казва че не знае. детето ми е на 3 години, имам и още едно на 1г. голямата често пита дали тя прилича на малкия. прави се на бебе. не знам дали има връзка но го споделям. не съм сигурна и че работата е причина... майка ми я гледа, не ходи на градина. не знам какво да правя, много съм притеснена, положението става все по-отчайващо от ден на ден ...моля ви, помогнете ми..
със съвет, случвало ли се е това, на какво може да се дължи
ходихме на д-р , изл-ята са й ОК-урина и ехограф на стомаха...засега... надявам се че няма да се стигне до нещо опасно
пс сетих се че в последните дни и се гади от храната, принципно има желание, казва това, това ... и пр. да стопля и в момента в който е на масата само помирисва храната и я отказва....
просто не знам и аз какво да правя..
страх ме е за нея ....