за черните капки Коларгол

  • 52 416
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 779
От няколко дни капя от тях на беба .Освен ,че са ужасни и цапат много Rolling Eyes казват ,че били с изпитани качества и много помагали..Обаче ние пак си имаме хрема 4 ти ден.Пробвали ли сте ги и доволни ли сте ?А колко време може да се използват най-много?Колко дни мога да ги накапвам?Ако някой знае да споделим малко инфо ще съм благодарна Hug

# 1
  • Мнения: 5 393
Ползват се най-много 7 дни - толкова е трайността на разтвора. Аз съм ги капала няколко пъти на Иво, имаше ефект. Прави промивки с физиологичен разтвор също.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Основната съставка им е сребро.Действа противовъзпалително и подсушаващо,но не очаквай чудеса.Все пак това са само капки,те не лекуват.Да срока на годност им трябва да е посочен при пликчето когато ти ги правят. Peace

# 3
  • Мнения: 982
Дали ще са ефикасни, зависи от това каква е хремата.
Както всички капки, и тези не трябва да се използват повече от 5-6 дни.

# 4
  • Мнения: 4 578
аз се отказах от тази цапаница пък и не ни помагаха особено
сега съм на спрей олинт и съм доволна , но каларгола  маи беше  по безвредния вариант

# 5
  • Мнения: 779

Както всички капки, и тези не трябва да се използват повече от 5-6 дни.
И аз така мислех..значи още ден два може би ще и капя..
А хремата ми каква ThinkingВече е гъста ,гъста..ужас.Теглим ги с помпата,промиваме със Стеримар ,бе мъка.. Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 4 397
Ползвала съм ги и помагат на децата  Peace
Ползват се макс 7 дена.  Ако не са ви помогнали води детенцето пак на преглед  Peace

# 7
  • Мнения: 640
На нас не са помагали много. Капя Ксилометазолин вечер при невъзможност да спи от сополи

# 8
  • Мнения: 107
на нас само  тези капки ни действат най бързо,явно това зависи от самия организъм.......бързо оздравяване..ви пожелавам... Peace

# 9
  • Мнения: 472
Както вече са ти отговорили, трайността им е 7 дни. Аз съм ги използвала два пъти за дъщеря ми и съм много доволна. И двата пъти ми казаха да ги слагам в продължение на 5 дни х 3 капки във всяка ноздра, 3 пъти на ден. Бързо оздравяване  Wink

# 10
  • Мнения: 9 814
Ползвала съм ги за дъщеря ми и не съм доволна от тях.

# 11
  • Мнения: 884
Аз не съм доволна от тях.

# 12
  • София
  • Мнения: 300
Доволна съм от тях, помогнаха на дъщеря ми, но заедно с тях използвах и физиологичен разтвор. Използват се до 7 дни.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 028
ДО 7 дни можеш да капеш.после ако нещо е останало в кофата направо....а дали ще помогнат зависи от детето и хремата....
аз съм капала много отдавна...не помогнаха особено... което не значи че в др момент няма да помогнат....

# 14
  • Мнения: 941
Миналата седмица ги използвах за първи път и съм много доволна,но както знаете може и да е съвпадение Rolling Eyes Иначе ползвам капките на Улевинов,но вече няма адреналин в аптеките Sad

Общи условия

Активация на акаунт