Разочарована от матрак. Дайте съвет за матрак

  • 13 896
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 212
Преди няколко дни си купих матрак ,бебешки от премаман. Против изпотяване и т.н. Свалих му обвивката за да я изпера и какво да видя- вътре дунапрен. Освен тоава пуска нещо като прах, ужасно. То с прахосмукачка ли не го чистих, то  с тези ролки лепящите за почистване на дрехи и нищо не става. А не е никак евтин.
Затова реших да се обърна към вас за помощ относно това какъв да взема, каква марка, от къде и т.н.
 Интересувам се някой дали има впечатления от матраците, които се продават в мадъркер.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 678
МАгнифлекс Peace
Направи рекламация на матрака,ако пазиш бележката или се обърни към Защита на потребителя

# 2
Ние взехме Пиер карден за магнифлекс - довлна съм 100лв май беше  Peace

# 3
  • Мнения: 178
МАгнифлекс Peace
Направи рекламация на матрака,ако пазиш бележката или се обърни към Защита на потребителя

 Peace Peace Peace

# 4
  • Мнения: 679
Направи рекламация на матрака,ако пазиш бележката или се обърни към Защита на потребителя
Peace За матрак не мога да помогна

# 5
  • Мнения: 622
с две ръце за Магнифлекс-Пиер Карден! Матрака на спалнята ни също е на тази фирма и определено си стува парите. Този на детето беше някъде около 100 и нещо лв(зависи от размера нашето легло е по-нестандартно).

# 6
  • Мнения: 339
Писала съм и друг път-и аз като си разопаковах матрака се оказа чист дунапрен от COMO, а го купувахме за латексов  #2gunfire След като установих това, купих латексов, български, на Екон и съм много доволна, матрака е супер, към него имаше подарък възглавничка   Peace

# 7
  • Мнения: 293
с две ръце за Магнифлекс-Пиер Карден!
Много сме доволни от този матрак.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 675
И ние сме с матрак от Екон, много сме доволни Peace

# 9
  • Мнения: X
Един глас за Happy Dreams- имаме 2 матрака за спалня у дома, единия го ползваме вече над 3г., а другия го купихме наскоро за нашите. Детския матрак за Мартин го взехме от Штъркел- някакъв кокосов беше.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 443
Сина ми спи на магнифлекс, а и ние ще сменяме спалнята и на там сме се насочили  Peace

# 11
  • Мнения: 3
Ние взехме за нашата малка Вики матраче на Happy Dreams. Много съм доволна - няма нищо общо с предлаганите в Пловдив боклуци и то за по-висока цена. Матрачето струваше 65 лв. и е с  пружини и антиакарна и противоалергична защита.

# 12
  • Мнения: 493
И ние сме с матрак от Екон, много сме доволни Peace
Peace

# 13
  • Мнения: 75
ние съвсем скоро избирахме матрак за детското легло. взехме magniflex 60/120/12см за 119лв (цена по каталог фирмата на вносител) без слалящ се калъф ( не се произвежда такъв от тази марка) с дамаска от 100%памук от мебелен магазин еникон. матрака е латексов, фирмата производител- италиснска.  латексовите матраците на екон с размер 60/120 см (произход бг) са на същата цена, но дебелината им е 8 или 10см, дамаската им е памук и полиестър (80/20%). екон предлагат и зашитен калъв с цип за 16 лв. и двете марки имат вариант 70/ 140, а цената му е с около 20лв от горе.
 

# 14
  • Варна
  • Мнения: 437
а има ли опция да си поръчаш матрака на Магнифлекс за бебета с размер под 60 на 120см и колко се оскъпява

Общи условия

Активация на акаунт