алергии

  • 602
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
здравейте! вече три години през юни месец - около две седмици, синът ми (на 8 години) получава сърбежи и зачервяване на очите. не през цялото време, а за няколко часа. когато се прибере вкъщи всичко постепенно отшумява. не съм го водила на изследвания. миналата година му давах хомеопатични лекарства и беше по-добре - получи тези симптоми само два пъти. ако някой има подобен проблем, нека сподели.

# 1
  • Мнения: 224
здравейте! вече три години през юни месец - около две седмици, синът ми (на 8 години) получава сърбежи и зачервяване на очите. не през цялото време, а за няколко часа. когато се прибере вкъщи всичко постепенно отшумява. не съм го водила на изследвания. миналата година му давах хомеопатични лекарства и беше по-добре - получи тези симптоми само два пъти. ако някой има подобен проблем, нека сподели.
toy и моя син е с алергичен ринит към куп неща давах му преди капки zyrtec а сега сме на спрей който купих от България и съм много доволна всяка пролет му правя един курс от 30 дни сутрин и вечер слагаме казва се flixonase дори от няколко дни  започнах да го слагаме пак защото вечер започна една хрема после се подпушва много лоша работа  Sad,но най- добре го заведи на алерголог  Peaceпогледни тук може да има нещо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20008  Hug

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 00:53 от petya-81

# 2
  • Мнения: 941
И аз мисля,че е алергия,нещо навън-насекоми,цветя,дървета.Алерголога трябваше да посетиш отдавна

# 3
  • Мнения: 1 058
Направете тест детето вече е голямо.

Общи условия

Активация на акаунт