кой застраховател да избера

  • 918
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Здравейте мами и татковци,
Изправени сме пред поредния избор, този път избор на застраховател.И тъй като вие сте ценни наши съветници ще поискам отново вашето мнение.
Както знаете всички застрахователни компании предлагат тази услуга, но кой да изберем е въпросът.Всички покриват каквото си избереш, но при настъпване на застрахователното събитие кой е сериозният?
Моля да споделите вашия опит и мнение.
Благодаря.

Спешно ни е ...

# 1
  • Мнения: 606
  Е.... Какво искате да застраховате? Защото има значение.

# 2
  • Мнения: 1 426
където имаш близък на ключова позиция

# 3
  • Мнения: 1 561
  Е.... Какво искате да застраховате? Защото има значение.
Въпроса не е какво искаме да застраховаме, а кои са сероизните при изплащане.
Повечето предлагат различни опции, каквото избереш това плащаш като цена, но после какво се случва?

# 4
  • Мнения: 606
  Ти не ме разбра. Някои са коректни в автомобилните застраховки, други в имуществените и т.н. Така, че, въпросът ми е много на място. Имам познат, който работи като застраховател в няколко агенции и мога да го питам. Обясняваше примерно, че за стара кола са изгодни Сикаджиите, но за нова Алианц, а за имущество трети...

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Нямам опит, но скоро се интересувах от затсраховки и да ти кажа Алианц май са коректни в всичко.

# 6
  • Мнения: 1 561
  Ти не ме разбра. Някои са коректни в автомобилните застраховки, други в имуществените и т.н. Така, че, въпросът ми е много на място. Имам познат, който работи като застраховател в няколко агенции и мога да го питам. Обясняваше примерно, че за стара кола са изгодни Сикаджиите, но за нова Алианц, а за имущество трети...

Е, кажи тогава за имущество кои са  Hug

# 7
  • Мнения: 2 803
където имаш близък на ключова позиция

Вече и аз съм на това мнение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт