А ако и "обявя ВОЙНА"?

  • 5 496
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 485
Старата тема:
Преди време бях пуснала тема ,която предизвика доста дискусии-получих много ценни съвети от вас ,както и нападки ,че съм ревнивка ,завистлива и т.н.Сега "сагата"отново продължава...ще обясня накратко за какво исках съвет в старата тема,за да може да "включите" защо пак се обръщам към вас за мнение сега:
Мъжът ми има брат,който ходи с едно момиче няколко години преди ние да се съберем.Един ден се скарват и моят мъж и признава колко я харесва,кани я на вечери,тя била отзивчива и са излизали  заедно....докъде са стигнали нещата не знам,но тя се сдобрила с девер ми,който пък горд си я приел ,защото все пак е предпочела него...Как се се разбрали тримата -не знам и не би ме интересувало...ако не беше странното им поведение след всичко...мъжът ми ходи по слипове пред нея....тя идва у дома на гости по прозрачна пижама....мъжът ми влиза в спалнята им без да чука,тя по сутиен ....но не му прави забележка...и др такива(апартаментите ни са на един етаж).След хиляди разговори мъжът ми уж успя да ме убеди,че няма нищо между тях и вече не се размотава по слип,избягва да се бъзика с нея ,пак си ходим на гости но не всеки ден както преди.Това е...и за съжаление не е епизод от "Дързост и красота"

Сега да ви попитам-миналия месец девер ми имаше рожден ден и Тя естествено му подари подарък.А вчера пък беше рождения ден на мъжа ми и какво мислите се случи?Подари му абсолютно същия подарък ....Не знам вече какво да мисля....аз никога не бих постъпила така,никога не бих подарила на някой мъж същото каквото съм избрала за мъжа ми...най-малкото ако съм почитател на определена серия бих избрала друг аромат ,ако пък е блуза от един ипроизводител  поне цвета би бил различен...Какво става...според моята приятелка "мацката се вживява в ролята на фатална жена"....и те двамата продължават да имат "по-особена"връзка най-малкото заради тайната която крият....Аз не искам да мисля така,но нещо ми е неспокойно....


Продължението:
В момента се виждаме доста рядко,явно предполагайки, че причината е в мен тя спря да ме поздравява (без да съм я обиждала или дори да съм и казвала нещо),обаче забележете:ПОЗДРАВЯВА МЪЖА МИ КАТО СЕ ЗАСЕЧАТ ПО СТЪЛБИТЕ...и това ако не е умишлено,здраве му кажете. Та какво става: прибираме се в провинцията,влизам- свекървата плаче....питам "Какво става,да не ти е влезнало нещо в окото?",тъй като ме гледа и опитва да се усмихне,но вместо да се усмихне заревава по-силно и тихо занарежда "Този човек (става въпрос за девер ми),ще ме умори....само ме обижда,миналия ден пак му дадох пари....аз не съм длъжна да издържам и Ели (етърва ми)....техните една стотинка не дават.....не издържам вече,казах му, а той ме сравни със земята....откакто е с тази жена само ме обижда,не знам къде да отида,не живея с тях и пак им преча!"

Е,мили момичета,свекърва ми е вдовица и едва свързва двата края. "Любимата " ми етърва постоянно насъсква девер ми против мен и свекърва ми...нито на себе си помогнах с мълчание и търпение нито на свекърва ми.Мисля да и  обявя война...май ми свърши вече възпитанието и желанието да съм добра.....Вие какво ще кажете? Приемам всякакви съвети за това как да я поставя на мястото интелигентни ,груби,дори подли като държанието и....

А,явно мога и да поздравя сценаристите на "Дързост и красота"-такива неща наистина се случвали в живота , колкото и блудкави и невъзможни да изглеждат....

# 1
  • Мнения: 1 008
Аз мисля,че прекалено дълго си изчаквала.
Дето се вика "Право куме в очи" и казваш всичко.
То бива толерантност, ама чак толкоз...

# 2
  • Мнения: 337
Аз не разбрах тя само гадже ли му е или жена. От колко време са заедно? Данеби да е дошла в семейството ви само за да я издържа девер ти, да прави сплетни между вас и да ви гледа сеира. Грозна работа, но има такива хора. Тя работи ли нещо или се разкарва по цял ден по прозрачни одежди Mr. Green
Аз не съм скандална, но като ми падне пердето, незнам, направо бихп я оскубала, та да не си говорим изобщо. Не ми харесва к......ското й държане спрямо тези мъже.
Избора е твой, на как живеете на един етаж, с такива хора, не ми го побира главата #Crazy

# 3
  • Мнения: 474
Ако си уверена, че мъжът ти със сигурност е с теб.... ДЕЙСТВАЙ ...  af /не си заслужава да си разваляш отношенията си с него заради нея/ В крайна сметка мацката се има за фатална, ама сега пък няма всички да й се кланяте само заради това, я...  Crossing Arms
П.С. Ще следя темата...

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 10:55 от ronq

# 4
  • Мнения: 378
офф.аз бавната пак не можах да разбера,какво общо имат мъжа ти и етървата ти?Съмняваш се дали имат връзка ли?

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Отиваш при мъжа ти и му казваш какво се е случило с майка му. И кой е виновен ествествено!

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Вземи и резни крилцата на тая птичка. Време е да слезе на земята и да спре да се мисли за "неотразима". Толкова ги обичам тия девойчета, че не е истина просто. Играта е проста. Мъжът ти трябва да разбере как девойката тормози майка му. И как жената реве заради нея. Няма син, който да позволи това. Девер ти просто са му сложили кепенците, но при вас е друго. А и пусни на девойката едно здрасти като я видиш. Небрежно я питай дали не е болна от грип, защото напоследък изглежда толкова зле и уморена  Mr. Green. /Този тип "красавици" биха умрели от такъв въпрос/.

# 7
  • Мнения: 4 664
Всъщност нейното демонстративно-сластно отношение спрямо мъжа ти престана ли? Мисля, че основния ти проблем е това ако все още е на дневен реда. Взаимоотношенията между свекърва ти, сина и и неговата жена не са твой проблем. Не се нагърбвай да решаваш хорските проблеми, реши тези в по-тесни рамки касаещи теб, мъжа ти и особата от женски пол, която му се вре явно умишлено в очите.
 Ако разкажеш на мъжа ти за разговора между теб и свекърва ти ще скараш двамата братя. Оная ми ти тарикатка пак ще излезе суха от водата, защото явно добре манипулира половинката си и той ще застане на нейна страна. Нищо повече няма да постигнеш.

# 8
  • Мнения: 25 441
Аз пък чакам с любопитство авторката да обясни какво разбира под "обявяване на война"?  Mr. Green
Наистина ли ще се бият или просто ще ѝ прави кални номера?И ако да - какви?  newsm78

# 9
  • Мнения: 4 664
Сийко, ти щото вече имаш снаха и се готвиш за подобни катаклизми ли Laughing?

# 10
  • София
  • Мнения: 903
Що за наглост?  newsm78 Аз не бих я търпяла такава к....тина. Такъв луд скандал щях да й вдигна, че цялата махала щеше да разбере за какво става дума. Ако мъжа ми застане на нейна страна и на него ще му направя скандал. Не бих търпяла и секунда такова поведение. Ай сиктир, бе, тая за каква се мисли? С такива хора не мисля, че трябва да проявяваш възпитание и уважение - тя не го заслужава.

# 11
  • София
  • Мнения: 903
Аз пък чакам с любопитство авторката да обясни какво разбира под "обявяване на война"?  Mr. Green
Наистина ли ще се бият или просто ще ѝ прави кални номера?И ако да - какви?  newsm78

Ами тя май авторката точно това питаше, доколкото разбрах.

# 12
  • Мнения: 7 831
Не се меси където не ти е работата. Сподели с мъжа си за случката с майка му и толкова. Че да не излезеш после ти виновна за всичко.

# 13
  • Мнения: 4 753
Всичко разбрах, само едно нещо не ми е ясно.  newsm78 Девер ти вижда ли странното поведение на мъжа ти и неговичката и какво мисли той по въпроса???

# 14
  • София
  • Мнения: 173
Доколкото виждам от старата тема,мъжът ти не е съвсем безразличен към девойката,незнам дали като обявиш война , няма да загубиш него,тъй като тя вече ще е в ролята на жертва.И с нейните манипулаторски способности , много лесно ще настрои и мъжа ти и девер ти срещу теб.Ако си сигурна , че мъжа ти ще вземе твоята страна,действай.

Общи условия

Активация на акаунт