Аборт в 19г.с...

  • 2 588
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 55
Момичета, много Ви моля, ако някой знае, какви са процедурите в този случай.Знам, че има писано много по-темата, но след малко влизам в болница, защото вчера на прегледа лекарката не видя сърдечната дейност на бебо и затова нямам време да чета.
Първата ми бременност бях секцио, заради тесен родов канал, а втората ми бременност беше прекъсната във вторият месец, защото плодът беше спрял да се развива.И сега 1г.и 6м. след първият ми аборт се налага да правя втори.

# 1
  • Мнения: 7 110
bambi3, всъщност е раждане.
Но лекарят ти ще трябва да назначи кой е "добрия" начин за теб. Hug

Моля те да потърсиш още един лекар да види дали наистина няма сърдечна дейност. Силно предубедена съм към медицината, която се практикува в Бургас. 
 Praynig
 

# 2
  • Мнения: 656
Бамби,съжалявам ,миличка. Hug Hug HugНямам представа какви са процедурите,дано се включат другите момичета.
Ще се моля за теб всичко да мине въможно най-бързо и безпроблемно.Прегръщам те силно Hug

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 150
мила много съжалявам за това което се налага да преживееш... това което ще се случи е че ще ти дадат хапчета за предизвикване на раждане защото плода вече е голям.... само ти пожелавам всичко да свърши бързо и възможно най-безболезнено
прегръщам те, бъди силна до колкото е възможно  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
бамби3, съжалявам! Доколкото знам предизвикват раждане. Sad Послушай рони, ако не си го направила вече. Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 098
Бамби, и аз предлагам да послушаш РОни и Аги, защото не само в Бургас но и в София знаем за случаи в които някоя "компетентна" лекарка каже че детето няма сърдечна дейност и се налага незабавно да се махне плода, но като се отиде на лекар, става ясно че детето си се развива нормалмно и има сърдечна дейност. Направи нужното за да се убедиш в думите и.

Общи условия

Активация на акаунт