Ядосани стикери!

  • 2 369
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Момичета, ако ви е омръзнало да правите слаломи между неправилно паркиралите коли, една идея, която ми хареса
http://www.iadosaise.org/
 
Днес си поръчах, чакам да ми ги доставят утре!

# 1
# 2
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Можело да се купят на място в "Червената къща".

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Аз пък искам стикер "Вашият задник отнесе моето огледало" Crossing Arms #Cussing out

# 4
  • Мнения: 529
Аз, като пешеходец, мога да се ядосам да неправилно паркиралите коли и да разлепя тези стикери за 5 минути. Обаче какво да правя в ролята си на шофьор, когато не мога да намеря място за паркиране? Не защото не искам да обикалям повече от 5 минути или искам да си спестя такса за паркиране, а защото физически няма нито места, нито паркинги.

# 5
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Аз пък искам стикер "Вашият задник отнесе моето огледало" Crossing Arms #Cussing out

Ами ако не паркираш на неподходящо място или по неподходящ начин, няма да ти е необходим!

# 6
  • Мнения: 4 784
Стикерите са убиец! Страшни! Ще си поръчам. Ще ги лепя с кеф, макар и аз самата да съм шофьор и да ми се е налагало да паркирам на забранени места.

# 7
  • Мнения: 353
 rotfImao rotfImbo moresmile  Peace. Не съм шофьор и искрено се забавлявах на идеята, обаче скоро като стана ще си намажа колата с олио да ви видя как ще ги лепите тогава Mr. Green.

# 8
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
rotfImao rotfImbo moresmile  Peace. Не съм шофьор и искрено се забавлявах на идеята, обаче скоро като стана ще си намажа колата с олио да ви видя как ще ги лепите тогава Mr. Green.

Е, с 2-3 хартиени салфетки ще се почисти мъ-ъ-ъ-ничко местенце за стикерчето... Пък и нито можеш да намажеш цялата кола, нито ще ти харесва омазана...  Laughing
А и идеята не е такава - много хора, дори не се замислят, че вгорчават живота на другите по този начин, нали? По-скоро целта е да се обърне внимание и да се замислят преди да повторят "изпълнението" си.

# 9
  • Мнения: 4 428
Стикерите са много готини  Peace Макар и аз от скоро да съм шофьор и вече усещам трудностите с паркирането  ooooh! Но, че има шофьори паркирали по безумен начин и за пешеходци и за други коли, е вярно  Peace
Според мен трябва да облепим общината с такива стикери  Crossing Arms Да се сетят да направят нещо по въпроса - да се строят голями многоетажни паркинги и да се задължават всички новопостроени сгради, независимо дали жилищни или други, да предвиждат паркинги в синхрон с очаквания наплив към сградата. И един гараж да не струва колкото половин апартамент, а да се води към общите части при покупката му  Crossing Arms

# 10
  • софия
  • Мнения: 1 745
Стикерите са много яки  Peace,но вярно е ад с паркирането и аз сигурно не веднъж съм отнасяла по някоя псувня  Rolling Eyes.

# 11
  • Мнения: 197
Предлагам да се продават и в будките за вестници. А за паркирането-поне място да оставят за пешеходци  и детски колички!!!

# 12
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ех,че готино!!! smile3501

# 13
  • Мнения: 4 916
Предлагам да се продават и в будките за вестници. А за паркирането-поне място да оставят за пешеходци  и детски колички!!!

Това е добра идея - да сложат цена на дребно от 50 ст. и им гарантирам огромен оборот  Peace

# 14
  • Мнения: 655
Подкрепям! Идеята е доста добра, но дали ще помогне?

Общи условия

Активация на акаунт