Ламинат или мокет?

  • 4 885
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Привет! Искам да чуя и вашето мнение по въпроса какво да сложим в спалнята.Средствата ни към момента позволяват да ограничим избора до ламинат или мокет. Мъжа ми ме навива за мокет ама аз нещо  smile3506 Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително newsm51

# 1
  • Мнения: 8 999
Никога не бих сложила никакъв мокет никъде вкъщи! /Ей, много отрицания натрупах/ От двете категорично бих избрала ламинат.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Peace Ламинат ако искаш да не спиш в прахоляци.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
У нас е омокетчено навсякъде - няма по-гадно нещо. Събра прах и мръсотия постоянно. Сложи си ламината и ако искаш после си постели малки килими отстрани, където стъпвате до спалнята.

# 4
  • Мнения: 606
  И питаш??
  А как ще го чистиш?
  А като почне да те тресе статично електричество?

# 5
  • Мнения: 3 770
може да съчетаеш и двете,но мокета да е малко.в спалнята имам мокетен килим върху ламината и го махам през лятото.килима е малък.
може да го погледнеш как съм го направила:

http://picasaweb.google.com/lh/viewPhoto?uname=didizaf&aid=5 … 84209353349149778

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ламинат Peace
Мокет не бих сложила никъде Naughty

# 7
  • Мнения: 686
Ламинат, определено!

Мокетът, колкото и да го чистиш, ще събира прахоляк, акари и за спалня въобще не е подходящ!

# 8
  • София
  • Мнения: 11 692
Ламинат.

# 9
  • Мнения: 5 393
Ламината е по-малкото зло от мокета, макар, че и двете настилки не ми харесват.

# 10
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не бих сложила мокет никъде. Ужасна настилка.

# 11
  • Мнения: 165

 диди69 страхотна спалня!

# 12
  • Мнения: 129
естествено, че ламинат  Peace поддръжката му е хилядократно по-лесна  Grinning на остъкления си балкон съм сложила един мокет ....... жива да не бях  #2gunfire няма да казвам какви методи използвам за почистването му и колко време ми отнема ... и това при положение, че на балкона не се излиза кой знае колко често  ooooh!
слагай ЛАМИНАТ  Hug

# 13
  • Мнения: 3 641
Определно ламинат. В офиса сме с мокет. Вече имам алергия от прах, набива се в него и няма изчистване. Ужас Sick Много трудно се премахват петна от каквото и да било ooooh!

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Твърдо съм ЗА ламинат! Hug

Общи условия

Активация на акаунт