Профилактика на бебетата с флорин

  • 773
  • 2
  •   1
Отговори
Синът ми е на една година и все още не съм му давала флорин. Зъболекарката каза, че е крайно време да започна, но аз все още се чудя. Сутринта по новините чух страшни неща за флуора и вече незнам какво да правя. newsm78 Моля ви за съвет.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 052
Да не си гледала новините преди малко?
Сега по въпроса. След препоръка на моята зъболекарка и аз давам на детето флуорин още от както е родено. Важното е да не се превишава дозата. Моя приятелка също дава на децата си, едното е на 9 години, а другото на 7 г. След, като си смени зъболекаря и заведе децата при него, той е възкликнал "да не сте давали флуорин на децата, че имат толкова здрави и хубави зъби". Така че, давай смело, но следи дозата да е подходяща за възрастта. Това е моето мнение по въпроса.

# 2
  • Мнения: 224
Синът ми е на една година и все още не съм му давала флорин. Зъболекарката каза, че е крайно време да започна, но аз все още се чудя. Сутринта по новините чух страшни неща за флуора и вече незнам какво да правя. newsm78 Моля ви за съвет.
и аз на двете си деца съм давала zymafluor на капки сутрин ,започнах да го давам от както се родиха до 1 годишна възраст и го спрях по моя преценка не че защото съм чула че е вреден -не . Но когато спазваш дозата както каза mimeime не мисля че е страшно допитай се до педиатъра   Hug

Общи условия

Активация на акаунт