гъбички в устата

  • 1 024
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Синът ми е с гъбички в устата - 1г и 2 месеца. Лекарката ми каза, че трябвало да се вземе проба рано сутринта на гладно, без да са мити зъби. Но имам чувството, че се увеличават с часове и до утре сутринта незнам какво ще е!

Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем - моля да сподели какво са правили за да се махнат!

Много благодаря!  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Щом лекарката иска проба - взе ми я.
Обикновено изписват дактарин. Може да се маже и с гранофурин. Но това трябва да го каже лекар.
Бабината рецепта е със сода, но на мен ми се вижда гаден метод.

# 2
  • Мнения: 224
да и аз съм чувала с мед и сода се почистват Sick ,но най-добре вземете проби и лекаря ще изпише с какво да го мажеш  Hug

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Мисля,че Дактарина ще помогне,но щом лекаря е казал проба,направете я.

# 4
  • Мнения: 472
На Маги от АБ веднъж и излязоха гъбички в устата. Педиатърката ни препоръча Дактарин-гел. Горе-долу за 1 седмица се изчисти. През това време излязоха гъбички и на сливиците. Тях ги почиствах с мед и сода  Cry. Всичко това обаче, след взет гърлен секрет, консултация с вирусолог и УНГ.
Бързо справяне с гадините  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 577
Най-добре да се вземе първо материал за микробиология, след това ще Ви бъде назанчено подходящото лечение. И дактарин-а и содата помагат, но какво е най-добре за Вашето дете, ще прецени най-добре лекуващия го лекар/стоматолог.

# 6
  • Мнения: 175
Мерси момичета! Нямаме бактерия - само кандида. Изписаха му само Дактарин. Сега ще се гоним да се мажем...

# 7
  • Мнения: 472
Успех с гоненето, а и с мазането  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 39 718
Дактарина не е гаден, така че може би няма да имаш проблеми с мазането.

Общи условия

Активация на акаунт