Пак за обиците да попитам...

  • 12 149
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Интересува ме с какво и колко време почиствахте продубчените ушенца да децата ви?!
Само със спирт или с още нещо?! Скоро ще пробия ушите на моето бебче и искам да съм подготвена. Wink

# 1
  • Мнения: 729
Два дена промивах ушите само със спирт.Проблеми не сме имали.Все едно не са пробивани.

# 2
  • Мнения: 931
Със спирт е достаъчно стига да няма проблеми и да заздравяват дупчиците.

# 3
  • София
  • Мнения: 426
със спирт и топоцин след това не сме имали проблеми до сега

# 4
  • Мнения: 610
Когато ги пробихме в салона ни посъветваха да взема от аптеката антибиотичен спреи.Дадоха ми Оксикорт-пръсках около 1седмица и въртях обичките-медицинските.Понякога ни се случваше да изпадне винчето и да прокърви ушето-пак пръсках.

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Никога не бих пробила ушите на детето си. Нито пък носа, веждите, езика, пъпа или която и да било част от тялото.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
Само 2-3 дена почиствах ушите на Дияна със спирт. Казаха ми, че мога да използвам и паста гентамицин, но не се наложи. За моите няколко дупки използвах и Гентамицин.

# 7
  • Мнения: 2 374
пробих и ушетата преди 2 седмици и даже не съм ги промивала слава богу няма проблеми понасят и много добре,иначе знам че се пробиват със спирт или когато се изпишка се намазва ушето

# 8
  • Мнения: 1 674
днес пробихме ушичките на малката.Дадоха ни да ги мажем с medisept и промивки с кислородна вода.

# 9
  • Мнения: 472
Около 1 седмица и ги почиствах със спирт  Wink

# 10
  • Мнения: 554
Интересува ме с какво и колко време почиствахте продубчените ушенца да децата ви?!
Само със спирт или с още нещо?! Скоро ще пробия ушите на моето бебче и искам да съм подготвена. Wink

Никога не бих пробила ушите на детето си. Нито пък носа, веждите, езика, пъпа или която и да било част от тялото.

  Добре, че си отговорила по темата....

  И на мен ми казаха да се почиства със спирт, не сме имали проблеми Peace

# 11
  • Мнения: 1 440
Два дни почиствах само със спирт и ги въртях обичките.Нито при едната,нито при другата ми дъщеря е имало проблеми.

# 12
  • Мнения: 523
Вълнува ме темата , защото голямото ми момиченце иска да му сложа обеци , но аз малко се притеснявам . А колко време се носят тези медицински обеци , след което да може да се сложат собствени някакви ?

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Не съм промивала с нищо Peace

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз пробих ушите на малката когато навърши 3 месеца-въобще не съм ги промивала и не е имало проблем  Peace

Общи условия

Активация на акаунт