как да стигна?

  • 1 928
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Понеже не познавам много добре София , а в петък ще ътувам до клиниката на д-р Владимиров имам един въпрос: Как да стигна от центарална автогара до там? Знам че с трамвай номер 19 и слизам на втората спирка след Пирогов. Друг лесен транспорт ? Май може и трамвай номер 15 ???И с него ли слизам на втората спирка след Пирогов или той се движи по различна линия? Моля за отговор

# 1
  • Мнения: 4 589
Ами много лесно се стига до кабинета на д-р Владимиров. Да, така е, с трамвай номер 19, като слизаш на 2 спирка след пирогов, после пресичаш и тръгваш в същата посока в локалното платно. И ще видиш една сграда с червеникави тухлички. С такси ще ти излезе към 5-6 лв от централна автогара.

Успех

# 2
  • Мнения: 200
Благодаря!

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
тази сграда е на ГУСВ и в момента там се намира данъчна служба Красно Село.(това, като ориентир)

# 4
# 5
  • Мнения: 1 950
тази сграда е на ГУСВ и в момента там се намира данъчна служба Красно Село.(това, като ориентир)

Диана малко офф, офис Красно село не е вече там, а в сградата на Републиканска пътна инфраструктура на пл. Македония Wink

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
тази сграда е на ГУСВ и в момента там се намира данъчна служба Красно Село.(това, като ориентир)

Диана малко офф, офис Красно село не е вече там, а в сградата на Републиканска пътна инфраструктура на пл. Македония Wink
Благодаря! Не знаех, че са го преместили. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 716
Друг ориентир е, че сградата с клиниката се намира срещу хотел Славия, сега хотел Форум. Laughing

# 8
  • Мнения: 646
Автобус 74  също върши работа.
Ако вземаш таски от ц.гара внимавай - има много измамници. Мисля ,че в сградата на новата автогара има гише на Окей супертранс такси или просот пред входа винажги ще намириш техни коли.Гледай добре тарифата която е залепена на стъклото на таскито, първонач. такса, мин. престой и за км. пробег.

Общи условия

Активация на акаунт