магазин за дрехи втора употреба

  • 5 604
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
здравейте! зная, че не всички харесвата тези магазини. аз обаче съм от тези, които ги харесват и  пазаруват от тях . мисля да открия такъв магазин. newsm78 има ли от вас някой, който има такъв и може да ми даде съвет? в интернет има много складове на едро, как да се ориентирам кои са коректни ? изпращайте ми лични съобщения ако не искате информацията да се чете от всички. благодаря.

# 1
  • Мнения: 1 650
заети сме да опоскваме overstock на братята американци, англичани, немци и всякакви други които май идват на цените на втора употреба тук, така че не обикаляма складовете
 Joy

# 2
  • Мнения: 706
Ооо,ти пък...Откакто засичам една мутреса системно да тараши втората употреба под нас ,тикайки между щендерите Стоки си давам сметка,че за всеки влак си има пътници и за всеки магазин-клиентела.

# 3
  • Мнения: 9 814
Шик-шик на Раковски. Никога не съм влизала /не го казвам като оправдание, наистина е така/, но винаги вътре има мнооого хора.

# 4
  • Мнения: 1 650
не знам доколко е печалившо подобно мероприяти, като наем (разходи) печалба

# 5
  • София
  • Мнения: 4 571
Аз преди години имах такова магазинче. Не е оправдано. Беше в Младост 1, на хубаво място, но - малко....Идваха хора само от квартала, в момента, в който заредях стока си купуваха, след 2 дни вече я знаеха наизуст и искаха нещо ново. А е много трудно да сменяш цялата стока всеки 3 дни. Добре, че братовчед ми беше вносител и имаше и много магазини, та си сменях стоката бързо, но ми омръзна след няколко месеца. Много отдавна не съм влизала в такъв магазин, мисля, че им мина модата....

# 6
  • Мнения: 402
По-скоро нещата вървят към това д се отварят големи магазини за такива дрехи, в които има доста нови неща, но изостанали от разпродажбите на Запад. Н е им е минала модата, защото винаги ще има хора, които по една или друга причина пазаруват от тях, елате да видите какво става в Зиг Заг в Халите в Пловдив. Но малките магазини вече не вървят. Аз също исках да откривам такъв, но например в нашия малък град няма смисъл(нямам предвид Пловдив, разбира се  Laughing, а град близо до него).

Общи условия

Активация на акаунт