До майките в Пловдив

  • 696
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 165
Мили мами, синът ми е на 4 г. и този месец ще му вадят носната сливица. Операцията ще му се прави в МСЦ "Каспела - 1", моля ви споделете мненията си за клиниката, за екипа, който ще го оперира и т. н.

# 1
  • Мнения: 18
Ние преди години имахме такива проблеми и бяхме и ние за опреция, тогава лекарката ни прати при един специалист на пещерско шосе. Но се отървахме без операция просто така се случи! За което много се радвам! Но на едни наши приятели оперираха дещеричката им в Каспела и бяха много доволни макар че сливицата израстна наново и не им спряха проблемите с нея. Но за там не съм чувала лоши отзиви! Мисля, че я правят с пълна упойка и има няколко часа престой след това в клиниката!Успех и касмет! Бързо възстановяване!

# 2
  • Мнения: 165
Започнах да се притеснявам, мислех, че клиниката е известна и че ще има повече отзиви.Никой нищо ли не е чувал?
Благодаря ти за отговора.

# 3
  • Мнения: 200
Ние вадихме третата сливица на големия ми син там .Самота операция трая 20мин.с пълна упоика,след 3 часа си бяхме вкъщи,но след 4 мес. сливицата пак я имаше и проблемите почнаха отначало. Препоръчаха ни 2 ра операция,но аз отказах и смених лекаря .Сега като се възпали с лекарства я оправме и не смятам,че ще се наложи отново да я вадим.Успех!

# 4
  • Мнения: 97
Чувала съм само много добри отзиви за Каспела, така, че не се притеснявай, а и самата операция е лека и рутинна. По-добре там отколкото на Пещерска

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Миналата година вадиха носната сливица на дъщеря ми точно в "Каспела".Аз съм много доволна,защото тази момиченцето ми се справи по-добре с болестите.Аз лично съм слушала и добри и лоши отзиви,но имам доста познати които са оперирали децата си там.Всичко зависи от това дали ще бъде добре почистена сливицата.И другото което знам,  а това ми го каза лекарят, че колкото е по-малко детето,толкова са по-големи шансовете сливицата да прокара наново.Дъщеричката ми беше на 4,5 години когато направихме операцията.Пожелавам ви успешно да мине всичко и дано нямате повече оплаквания от сливицата.

# 6
  • Мнения: 1 900
На скоро мой познат си прави операция там/става въпрос за друг вид проблем/, но като цяло са доволни от клиниката и обслуждането там.
Дано всичко е ок. Peace

# 7
  • Мнения: 165
 Благодаря ви, мами   yes, операцията вече мина, всичко е наред!  newsm10

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Чудесна новина.Пожелавам ви всичко да е ОК и занапред. Hug

# 9
# 10
  • Мнения: 15
Радвам се ,4е вси4ко е минало добре,дано нямате ве4е проблеми.. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт