Отговори
  • Мнения: 33
Задава ми се грандиозен ремонти за целта трябва да опразваме апартамента. Ще го прекрояваме напълно и всички налични мебели и ел. уреди ми стават ненужни, щото не отговарят на концепцията. Обаче съвсем не са за изхвърляне. Някои са си почти нови и от добри марки- не върви да ги мятам на боклука. Става дума за мебели, ел. кухненски уреди- пълен набор, детски легла и т.н
Дайте акъл какво да се прави 

# 1
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ние нямахме много такива уреди и мебели, но каквото имахме го дадохме на родителите ми, като така те си "подновиха" апартамента. Така че първата ми идея е да ги дадеш на роднини, на които ще им свършат работа. Иначе уредите може да продадеш в магазините за техника втора употреба. Или пък всичките неща да ги обявиш в Продавалника или в някоя друга интернет-страница за продажби Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ако нямаш на кой да ги подариш ги продай. Има много хора, които търсят мебели втора ръка.

# 3
  • Мнения: 8 999
Пусни си обяви със снимки в безплатните сайтове за обяви. Със сигурност ще успееш да ги продадеш.

# 4
  • Мнения: 3 036
За ел. уредите знам,че има фирми,които ги ползват за части.
За мебелите също,има такива фирми,които ги изкупуват,претапицират ги и  продават на по ниски цени.
Нашите мебели ги занесохме на вилата,а ел,уредите ги дадохме на свекървата.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 120
Ние всичко не нужно носим на вилата.

# 7
  • Мнения: 606
 Всичко което не ви трябва изнесете отвън. Мангустите ще го извлекът за норматив. Има някои които дават пари. Аз такива си намерих. Даже и си ги изнесоха нещата.

# 8
  • На село
  • Мнения: 873
Раздадох на роднини, "поднових" мебелировката на село и на вилата, а някои мебели просто извърлих, но понеже много се дразня, когато някой от квартала си остави старите мебели и дограма до кофите за боклук (стоят си там със седмици - в центъра циганите явно са много претенциозни), извиках фирма да ги извози, че си и платих за това   Crazy

# 9
  • Мнения: 2 211
Занеси ги в някой старчески дом. И да успееш да продадеш нещо, ще е за жълти стотинки. По - добре направи едно добро. Пък и по детските домове, сигурно имат нужда.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
подай си обява, че го продаваш като уреди и мебели 2-ра употреба. Може пък някой да се върже.

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Металните закарахме на Белканто,дървените баща ми нацепи за подпалки,но те бяха много стари,запазените ги закарахме у баба ми ,а някои още стоят в двора и се чудим какво да ги правим.Някои раздадохме на едни бедни хора,абе голямо разчистване падна.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Каквото мога ще продам ,а другото ще го раздам  Hug. Това е моят принцип Peace

# 13
  • Мнения: 2 309
Някои раздадохме. Други заминаха на вилата.

# 14
  • Мнения: 2 700
Не виждам от кой град си. Ако си от София и не държиш на печалба, можеш да се обадиш на наркокомуна, която да си ги вземе безвъзмездно (те си организират сами пренасянето). Доколкото знам в София има две такива. Преди няколко години едната от тях имаше магазин в паркинг зоната между Тодор Александров и пазара Георги Кирков (отдясно ако се върви в посока към пазара). Далаверата им е, че ги ремонтират и от печалбата издържат комуната. Става въпрос за мебели.
Друг гарантиран вариант за освобождаването от независимо каква мебел или техника е до кофата за боклук. За няма и десет минути изчезват. За една миялна машина навремето спрях един "ром" на улицата и му казах, че ако иска малко скрап може да дойде с мен. След няма и половин час се беше организирал и изнесе миялната.

Общи условия

Активация на акаунт