Знаете ли нещо за хранителните добавки "Аква соурс"?

  • 1 022
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, момичета! Напоследък четиригодишния ми син често зачервява гърло, а през последния месец изпи поне литър антибиотици...без особен ефект. В понеделник ще го водя на специалист в областния град,за да видим къде е проблемът. Междувременно обаче една приятелка ми сподели,че от две години двете и деца не са пили никакви антибиотици, защото им дава някаква хранителна добавка - "Аква Сорс". Поразрових се в нета, прочетох, но все пак ми се иска ако някой е ползвал тези добавки, да сподели. И изобщо - как подсилвате имунитета на децата?
Поздрави на всички! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 250
Привет, madliin! Мога да ти кажа няколко думи за някои продукти на Аквасорс,а по-точно за коластрата и зелената енергия. Страшно съм доволна от както започнах да ги давам на моя син / на 5 год./ От както пие коластра въобще не се е налагало да пие антибиотик, даже и др. лекарство като изключим напр. капки за нос и кларитин /давам му от време на време като му се изостри третата сливица/. Той миналата година, особено лятото се накъса от боледуване- само гнойни ангини и изпи куп антибиотици, даже и инжекционно на няколко пъти. 1 седмица беше на градина и 3 седмици вкъщи, бях изпаднала в ужас какви ли не витамини за подсилване не съм давала. От септеври 2007 започнах да му давам Коластра по 1 табл. дневнопрофилактично , а като се разкисне нещо напр.хрема, кашлица - по 2 табл.и включвам зелена енергия. Много са добри за имунната система.и съм страшно доволна. Много и напълня / засили му се апетита иначе беше много злояд/. Препоръчвам ти да пробваш, просто си заслужава. Свържи се с някой дистрибутор, те имат и рекламни брошури от които може да се просветиш за всички продукти.

# 2
# 3
все пак направете консултация с лекар, за предпочитане педиатър, по възможност хомеопат, предимно те работят и с "Аква сорс". При мен беше такъв случаят преди няколко години, въпреки че бях негативно настроена към разни добавки и т.н. Откакто лекувам децата си (и нас с мъжа ми) с хомеопатия и вземаме хранителни добавки на "Аква сорс" не сме купували антибиотици - вече повече от 4 години.

# 4
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
не ползвам Аквасорс, фен съм на друга компания за хранителни добавки - но знам за Аквасорс, че са добри и качествени продукти. Аз не бих се консултирала с лекар по този въпрос, освен ако не е дистрибутор на компанията - все пак говорим за хранителни добавки, т.е. храна - нали не се консултирате с лекар колко вафли може да изяде детето ви  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 18
Благодаря ви много за инфото!  bouquet
 Сигурно ще опитам с тези добавки. Както се казва - ако не помогне, няма и да навреди. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 730
Да, знам- спасиха детето ми от постоянното пиене на антибиотици.

Общи условия

Активация на акаунт