Опит с иглотерапия, акупресура и др. подобни

  • 1 224
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, искам да попитам има ли някоя от вас опит в подобни процедури с цел забременяване. Очаквам да чуя  мнения за различни специалисти, центрове и също дали е имало полза.
Само да спомена, че моя позната след кратък курс иглотерапия в чужбина, забременя след 7-8 годишен стерилитет.

# 1
  • Мнения: 9 092
Нищо не пречи да опиташ, но не го приемай като средство за забременяване, а по-скоро нещо, което ще отпусне организма и психиката ти. Което пък си е полезно Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 6 302
Стеф, така е, чудеса не очаквам от акупресурата, но пък ми се иска да знам, че съм направила всичко, което зависи от мен. А това, че ще се успокоя, не е малко. Щото при нас точно там е проблема - СТРЕС!   #Crazy И при двамата всичко е наред, всички изследвания да ОК, както казва докторът: попадате в тези 10-15%от двойките, при които няма физиологична причина, но не се получава.
Чакам и други момичета да се включат.

# 3
  • Мнения: 232
Напълно съм съгласна със Стеф.   Peace

# 4
  • Мнения: 9 092
Стеф, така е, чудеса не очаквам от акупресурата, но пък ми се иска да знам, че съм направила всичко, което зависи от мен. А това, че ще се успокоя, не е малко. Щото при нас точно там е проблема - СТРЕС!   #Crazy И при двамата всичко е наред, всички изследвания да ОК, както казва докторът: попадате в тези 10-15%от двойките, при които няма физиологична причина, но не се получава.
Чакам и други момичета да се включат.
В такъв случай пробвай, а и като цяло работете върху себе си, в тази насока - да намалите стреса, особено ти.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт