Днес съм щастлив(а) / тъжен(на), защото... 7

  • 14 270
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 327
Предната тема порастна много. Дано в тази щастливите постове са повече от нещастните Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 731
Момичета, за да разведря обстановката въпросче. Къде мога да намеря прасе (или друго животно) касичка от тези, които пеят като пуснеш монетка? Виждали ли сте такива? И не, не е за Вяра. За майка и е. Embarassed Да спестява за моренце.

# 2
  • Мнения: 1 809
Момичета, за да разведря обстановката въпросче. Къде мога да намеря прасе (или друго животно) касичка от тези, които пеят като пуснеш монетка? Виждали ли сте такива? И не, не е за Вяра. За майка и е. Embarassed Да спестява за моренце.
еее,страхотна си Hug.Ухилих се до ушите ,като прочетох това GrinningИскам и аз такава касичка Embarassed

# 3
  • Мнения: 2 723
Преди доста време гледах такива в Ориндж. На етажа на играчките.
Ама одавна не съм събирала сили да се замъкна дотам.

# 4
  • Мнения: 1 731
Преди доста време гледах такива в Ориндж. На етажа на играчките.
Ама одавна не съм събирала сили да се замъкна дотам.
Ще взема да се разходя след работа.
Днес трябваше да съм на народни танци. Сутринта в яда си забравих раницата с екипчето.
Вместо да се тръшкам, кърпичката и ихуууу... Mr. Green
Самонавивам се.

# 5
  • Мнения: 2 723
Сподели после дали още има, и аз бих се обзавела с такава. Нали трябва да спестявам за детска стая.
И за парното за следващата зима, щото нашият татко нямало да ми плаща парното докато аз си живея живота  hahaha

# 6
  • Мнения: 1 731
Сподели после дали още има, И аз бих се обзавела с нещо подобно.
Считай, че съм купила две - за мен и за теб (подарък за скорошно бебче номер две)!  bouquet
Сериозно.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Чувствам се на дъното днес...
Нямам какво друго да напиша, освен че животът ми се върти в кръг и се повтаря ли повтаря...

# 8
  • Мнения: 1 731
Оффффф, Исаааааа... и ти ли? Tired
Днес явно е крив ден. Да го отдадем на датата, месеца, пролетната умора или просто на късмета си.
Аман.

# 9
  • Мнения: 402
Ами днеска имало магнитни бури  Tired И аз съм като трясната с мокър парцал.

# 10
  • Мнения: 1 809
Чувствам се на дъното днес...
Нямам какво друго да напиша, освен че животът ми се върти в кръг и се повтаря ли повтаря...
Иса HugИ аз съм така...правя някакви опити малко да се стегна,но ...не мога да се примиря с това,което ме връхлетя днес Tired
Хайде,дано е от времето...датата..и там каквото и да е..
и от мен...аман... ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 17 140
Защо така, бе, момичета, слънцето не ви ли действа добре?
Исе, ти от вчера май си така, проблеми в работата ли имаш?

# 12
  • Мнения: 402

Иса HugИ аз съм така...правя някакви опити малко да се стегна,но ...не мога да се примиря с това,което ме връхлетя днес Tired
Хайде,дано е от времето...датата..и там каквото и да е..
и от мен...аман... ooooh!
[/quote]

Малвина, какво се е случило  Confused

# 13
  • Мнения: 446
Хайде и аз да изревааааааааа Sick
Детето ми е пак с тежък бронхит, за 2 месеца третия поред и пак сме на антибиотик #Crazy Е , писна ми вече #Crazy

# 14
  • Мнения: X
Нали знаете- и това ще мине. При мен поне това работи. Приемам го за временно състояние, а то наистина е такова.
Виж, болните деца бързо да оздравяват.

Общи условия

Активация на акаунт