Какви витамини се пият по време на бременност?

  • 20 898
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте интересува ме  мнение и опи, относно витамините, които сте приемали по време на бременност. Причината е, че в момента съм в 23 г. с и гинеколожката ми преписа матерна-центрум но проблема е, че имам страшен апетит в което няма нищо лошо но качих 4кг. за 1 месец видимо не си личи но мисля че е много за 1 месец. Интересува ме дали по принцип само тази матерна се препоръчва или има и друг вид витамини от същия състав но да не са токова концетрирани, защото това което ме притеснява, че матерната е доста силна и  бях чувала, че е и канцерогенна незнам дали е така но поне на мен ми влияе към напълняване. Чувала съм и за витамини на Хиип но не съм ги пробвала. Интересува ме вашия опит и дали е нормално това влияние на матерната, споделете мнения за да мога да се орентирам към правилната марка витамини, защото определено ме стряска това бързо напълняване не, че няма да го приема но не е много приятно. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 254
няма значение какви витамини вземаш важното е да са натурални, с възможно най-малко, най-добре хич  химическа обработка
аз пих Зелена енергия на Аквасорс и съм доволна

# 2
  • Мнения: 80
Аз с първата бременност пих матерна и въпреки,че пак съм при същия АГ сега ми изписа пре-натал.
Сега си спомням,че с матерната се почиваше по 20 дена между опаковките,а сега тия ги пия без прекъсване,но не съм питала защо и колко им е концентрацията.

# 3
  • Мнения: 336
аз бях на О'мами. Доволна съм!  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
През цялото време бях на матерна, а допълнително и желязосъдържащ препарат, и магнезий.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
Не съм пила никакви, по добре яж повече плодове и зеленчуци и избягвай хапчетата  Peace

# 6
  • Мнения: 232
На мен също ми предписаха Центрум-матерна. Peace

# 7
  • Мнения: 492
аз бях на О'мами. Доволна съм!  Peace
И аз бях с тях. Peace

# 8
  • Мнения: 741
И аз не съм пила нищо.Има достатъчно начини да си набавяш витамини чрез храната,вместо да пиеш излишно лекарства

# 9
  • Мнения: 422
пиех само фолиева киселина ,нищо друго ,но ядях много плодове, наистина много !

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз пия Хипп Натал!  Peace

# 11
  • Мнения: 686
За бременната е важно желязото и фолиевата киселина.
Опитай се да ги приемаш в натурален вид(не като хапчета)

# 12
  • Мнения: 14 471
Не съм пила никакви, по добре яж повече плодове и зеленчуци и избягвай хапчетата  Peace

точно  Peace
и аз не пия никакви освен фолиевата киселина и вит. ц, но това зимните месеци

# 13
  • Мнения: 187
И аз не съм пила нищо.Има достатъчно начини да си набавяш витамини чрез храната,вместо да пиеш излишно лекарства
И аз съм на това мнение,никъде не пише 4е е задължително.С  първата ми бременност не съм пила и сега пак така.

# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Още ли мислите, че от витамините се пълнее Whistling

Общи условия

Активация на акаунт