Тоалетна и биде комбинирано - отзиви

  • 36 122
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 211
Гледам, че се продават тоалетна чиния и биде  - две в едно. Има ли някой, който да си е поставил такова чудо в банята и какви са ви впечатленията ?

# 1
  • Мнения: 2 723
Аз имах.
Нямам оплаквания.
ПОлзвах си го.
Сега ме е яд, че в новия апартамент не сложихме такава тоалетна ooooh!

# 2
  • Мнения: 2 211
Аз имах.
Нямам оплаквания.
ПОлзвах си го.
Сега ме е яд, че в новия апартамент не сложихме такава тоалетна ooooh!


Все повече се навивам на този вариант. Щом е използваемо добре.

# 3
  • Мнения: 2 723
Все повече се навивам на този вариант. Щом е използваемо добре.

Вариантът е идеален за малка тоалетна.
Вземи си, няма да съжаляваш  Peace

# 4
  • Мнения: 2 211
Все повече се навивам на този вариант. Щом е използваемо добре.

Вариантът е идеален за малка тоалетна.
Вземи си, няма да съжаляваш  Peace

Арно, арно  Laughing Ще си взема  Hug

# 5
  • Мнения: 3 036
Момичета,
Извинете че влизам в темата,но може ли да ми покажете на коя фирма са производство и каква цена са?
Предстои ни ремонт на баня и отделно на тоалетна,но е малко помещението на тоалетната  и този вариант е напълно приемлив за нас.

# 6
  • Мнения: 2 211
Момичета,
Извинете че влизам в темата,но може ли да ми покажете на коя фирма са производство и каква цена са?
Предстои ни ремонт на баня и отделно на тоалетна,но е малко помещението на тоалетната  и този вариант е напълно приемлив за нас.

Видях в Декор Център - Керамик, но убий ме не помня фирмата производител. И в сайта на магазина нищо не намирам.

# 7
  • Мнения: 463
Говорите за седалките за тоалетни чинии които изпълняват функциите на бидето, нали?

# 8
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Много удобно и функционално, особено за такива като мен, дето се подмиват като шашави, беше ми писнало от канчета Mr. Green

# 9
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Имаме такова чудо на санитарната индустрия, дело на "Видима" - е няма такова удобство. Ние го ползваме постоянно и понеже имаме само в голямата баня, малката се ползва само и единствено от гости.

# 10
  • Мнения: 491
Имаме такова чудо от 10 години- казва се дъска- биде. Струваше около 200 лв. Изключително удобно!!! Peace

# 11
  • Мнения: 2 211
Т.е., щом е капак, това устройство, може да се сложи на всяка тоалетна чиния. Така ли да разбирам?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Не е само на капака  Naughty. Нашето е вградено на самата чиния  newsm78. Капака си е отделен, но съм чувала че има и такива с вградено в капака биде  Thinking

# 13
  • София
  • Мнения: 4 412
Хе-хе, и ние имаме такава дъска биде от около 7-8 години. Много е удобна. Ще ми е интерсно сега какви са. Нашата беше на някаква италианска фирма и струваше около 200 лв.

# 14
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мама и татко имат такава комбинирана тоалетна с биде. Доволни са. Купиха си я от фирмения магазин на Идеал Стандарт-Видима" за по-малко от 200 лева.

Общи условия

Активация на акаунт