Лак за коса??

  • 12 802
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Какъв лак за коса ползвате? Сега си взех от новата серия на Нивеа - Даймънд Глос, хубав е, но все пак не е това, което очаквах. Ползвала съм и  Тафт - различните варианти! Търся нещо за обем. Бихте ли ми препоръчали?! Rolling Eyes
 Hug

# 1
  • Мнения: 3 782
Аз не мисля,че лакът за коса може да докара обем. Все ми се струва,че по-добре се използва за "закрепване" на дадена прическа.

# 2
  • Мнения: 130
единственият, който признавам е на лореал

# 3
  • Мнения: 39
И аз съм за  L'oreal Volum max.

# 4
  • София
  • Мнения: 204
Аз пък съм най-доволна от Лонда,купувах и на Велла и Нивеа -  Даймънд Глос /отвратителен  е /,но определено досега съм най-доволна от Лонда ,а за обем ползвам флуида на Велла  Wink

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз от обем не мога да се оплача, обаче от непослушна коса да  ooooh! Ползвам лака на Фито, връсквам леко и отдалеч по цялата коса, след като мина с пресата. Не слепва и не омазнява, доволна съм.

# 6
  • Мнения: 772
Последния който си взех е на Лонда.Доволна съм.

# 7
  • Мнения: 1 885
На Нивея е ужасен! Изхвърлих го предните дни.
Има един не особено скъп, който е доста добър, защото не изсушава косата - Малиция в жълта опаковка.
Имала съм и на Лонда, бях доволна!
От по-скъпите и професионални май не съм купувала

# 8
  • Мнения: 852
Аз си взимам само на Лонда и Тафт - много съм доволна Peace

# 9
  • Мнения: 483
И аз мисля, че обем не може да се постигне само с лак. Но пък има много спрейчета за обем на пазара, които наистина вършат работа. Лак за коса мога да препоръчам на Londa professional, вече двама добри фризьори ми го хвалят  Wink Иначе аз съм с един пак професионален на Framesi, като го свърша обаче ще си взема на Лонда. Тафт съм пробвала, но не ми харесва.

# 10
  • Мнения: 302
Когато искам да постигна или запазя някакъв обем ползвам лак на Taft, но спазвам правилото да е с ниска фиксация. Най-слабата, на която съм попадала, е 3(въпреки, че на опаковките скалата е от 1 до 5). Светло зелената опаковка е за обем, ползвала съм и бялата за чувствителен скалп уж без аромат (ама си е май просто с гаден аромат  ooooh!). Не мисля, че ефектът е различен - в смисъл, че не съм забелязала специалният лак за обем да прави обем  Laughing

# 11
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз не използвам лак за коса, но моя клиента всеки месец си поръчва лака за коса на AVON. Казва, че бил много хубав.

# 12
  • София
  • Мнения: 4 752
И аз съм за  L'oreal Volum max.

 Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
А някой ползвал ли е т.нар. сух лак...фризьорката ми много го хвали...не правил косата на клечки... Thinking
иначе използвам предимно на Wella, но последно си взех на Nivea ... днес ще потърся и въпросният сух лак  Crazy

# 14
  • Мнения: 3 641
O, и аз тогава ще си взема Лореал, щом сте доволни. Търся максимално естествен ефект, да не си личи ,че нещо има на косата Crazy

Общи условия

Активация на акаунт