полезни съвети за кръщене

  • 7 269
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Искренно се надявам чрез форумската всеобща помощ да бъда полезна на моя близка приятелка на която скоро предстои да кръсти бебчето си!И тъй като тя няма възможност защото не разполага с интернет - аз ще представлявам нея в случая за да събера свежи идеи с ваша помощ  Hug
Та значи - аз ще нахвърлям замисъла и ,пък ще очаквам всякакви хрумки и съвети от вас.
1- Иска за гостите да има покани които да са интересно направени.Въпроса е някой има ли идея къде може да се изготвят такива за такъв повод?
2- Също така е замислила да направи дребни подаръчета на гостите  които да останат скъп спомен от събитието.
Изобщо събирам всякакви предложения - със сигурност ще бъдат полезни!

# 1
  • Мнения: 160
Може поканата да е със снимката на бебо,написана от негово име,така няма да има нужда от подаръчета. Peace

# 2
  • Мнения: 146
супер темичка Hug

# 3
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Мога да ти кажа какво направиха мои приятели, за кръенето на тяхното детенце. Самите покани бяха и един вид подарък за гостите, защото, както някой преди мен е споменал, те бяха със снимка на бебо. А вътре в самите покани, освен за самото тържество информация, беше написано и кога е родено детенцето, колко килограма е било.

# 4
  • Мнения: 9 466
Във сватбените салони се предлагат такива дребни подаръчета-има точно подходящи за кръщене, но трябва да иде и да разгледа Wink
Поканите може да види пак там дали няма да има подходящи или пък в някоя рекламна къща Peace

# 5
  • Мнения: 541
За кръщенето поръчахме специално направени покани от книжарница "Слънчоглед". Отпред беше изписано името на детето, а отвътре освен покана /напечатана на паус/ сложихме и една снимка.
Поканите станаха страхотни, а и беше супер изненада, защото няма готови покани за кръщете. Преди кръщенето бях потърсила на доста места във Варна, но така и не намерих. дори , когато ги поръчвах в "слънчоглед" доста се очудиха, не бяха правили преди това.
Аз съм от Варна, но знам, че книжарница "Слънчоглед" има и в София.
Мисля, че самата покана е напълно достатъчна за спомен от кръщенето на детето и не е необходимо и други подаръци.
Успех на приятелката ти в подготовката от кръщенето.

# 6
  • Мнения: 1 195
Ей Наде много добри идей не се бях сетила за това  Heart Eyes

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
Надя,ако ми позволиш да използвам темата,искам да попитам и аз нещо.
Решихме да правиме на малчо кръщене на 3 май,но ми казаха,че е хубаво такива
церемонии като кръщене и прощапулник,да се правят,когато луната нараства.
Тоест,след новолуние,към пълнолуние.Проверих в лунния календар,на 5 май е новолуние.
Значи трябва да го отложим,аз по принцип не съм много суеверна,но ми се щеше да чуя и
други мнения.Идеята е,когато луната се пълни,че всичко в живота на детето ще е пълно
и равно,както има поговорка.

Ще съм благодарна,ако някой сподели дали е чувал или спазвал тези поверия.  bouquet
 

# 9
  • Мнения: 276
Момичета благодаря ви за идеите  Hug събирам и още такива  Peace
Evka естественно че може да ползваш темата!Надявам се всичко което тук се събере като мнения да бъде полезно все пак!
Mpulle  Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 1 089
Благодаря на авторката за темата  bouquet
На 6 май ще ставам кръстница и ми е много полезна.


Балу, дали в мен е проблема, но не се отварят  Confused

# 11
  • Мнения: 2 714
И за мен темата е интересна,мислим скоро и ние за кръщене.Нямам идеи,но за сметка на това ,ще ползвам вашите безплатно Laughing
Надя,ако ми позволиш да използвам темата,искам да попитам и аз нещо.
Решихме да правиме на малчо кръщене на 3 май,но ми казаха,че е хубаво такива
церемонии като кръщене и прощапулник,да се правят,когато луната нараства.
Тоест,след новолуние,към пълнолуние.Проверих в лунния календар,на 5 май е новолуние.
Значи трябва да го отложим,аз по принцип не съм много суеверна,но ми се щеше да чуя и
други мнения.Идеята е,когато луната се пълни,че всичко в живота на детето ще е пълно
и равно,както има поговорка.

Ще съм благодарна,ако някой сподели дали е чувал или спазвал тези поверия.  bouquet
 
А това го чувам ,за първи път и меко казано е безумие.Миличка не си усложнявай живота с такива неща,ами си кръсти детето когато на теб ти се иска

# 12
  • Мнения: 914
Много хубави покани за кръщене, със снимки на детето съм виждала във фото Фуджи.

# 13
  • Мнения: 17 546
Благодаря на авторката за темата  bouquet
На 6 май ще ставам кръстница и ми е много полезна.


Балу, дали в мен е проблема, но не се отварят  Confused
Не, сайта им не се отваря в момента. Опитай по-късно или утре. Има проблем сега.

Общи условия

Активация на акаунт