Бездомните кучета.

  • 3 179
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Какво мислите за проблема с бездомните кучета?
Моето мнение е ,че няма смисъл от кастрация, в крайна сметка нас не ни е страх , че кучетата ще ни изчукат, а че ще ни ухапят.Освен това сумата за кастрация е голяма.Аз предлагам много лесен и евтин за държавата начин- един патрон е много евтин около 1лв. максимум, освен това на ден могат да се ликвидират много кучета. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 111
Гениално  Outta Joint

# 2
  • Варна
  • Мнения: 472
Аз съм ЗА!  #2gunfire

/но почакай малко и ще видиш как ще те затрупат с критики  Wink

# 3
  • Мнения: 4 111
Много сте велики, браво на вас. Колко лесно било - вадиш пистолета и стреляш. За какви се мислите?

# 4
  • Мнения: 25
Да , много е лесно.Аз съм съгласен да бъда един от ликвидаторите. #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
Моето мнение е ,че няма смисъл от кастрация, в крайна сметка нас не ни е страх , че кучетата ще ни изчукат, а че ще ни ухапят.Освен това сумата за кастрация е голяма.Аз предлагам много лесен и евтин за държавата начин- един патрон е много евтин около 1лв. максимум, освен това на ден могат да се ликвидират много кучета. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Как ли ти хрумна?  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 111
мислиш ли ,че ми пука?! Sunglasses


Не. То се вижда колко повърхностни решения вземаш, добре, че нищо не зависи от теб.

# 7
  • Мнения: 139
А колко дълго трябва да чакаме, за да се реши този проблем? Може да е ужасно, но и аз съм за #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 335
 doh Пак ли ...?!

# 9
  • Мнения: 4 678
ЗА....... ТАЗИ ВЕЧЕР ТРЪГВАМЕ НА САФАРИ #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 425
Всъщност флобереровите патрони са по 10ст българските и са достатъчно мощни и точни за целта.
3 хайки през месец на ловците с билети за подборен лов и 90% от кучетата в софия ще ги няма.
Още 3-4 хайки през няколко месеца като се правят преди сезоните им за разгонване и проблема ще се реши за 1 година с минимални средства.
Просто няма желание и воля.

# 11
  • Мнения: 14 654
Пак, защото това е проблем, за който няма решение засега. Поредната тема, утре пак ще има теми за нахпани деца. Имаше и снимки, babche държи една такава в подписа си.
По принцип съм за избиването на уличните кучета, но не знам дали откритата стрелба е най-добро решение. Може да пострада и някое човешко същество, не за друго.

# 12
  • Мнения: 535
Някой замисля ли се,че вината бездомните животни да са по улиците е не тяхна,а на тъпото ни правителство  Close
Трябват приюти за тези кучета,а не патрони.... ooooh! и се чудя наистина ли мислите по този начин  Rolling Eyes това е направо чудовищно  Shocked

# 13
  • Мнения: 2 414
Някой замисля ли се,че вината бездомните животни да са по улиците е не тяхна,а на тъпото ни правителство  Close
Трябват приюти за тези кучета,а не патрони.... ooooh! и се чудя наистина ли мислите по този начин  Rolling Eyes това е направо чудовищно  Shocked
На абсолютно същото мнение съм!

# 14
  • Мнения: 224
Докато има хора, които изхвърлят малки кученца навън защото не са се погрижили навреме за домашното си куче и патроните няма да помогнат. Проблема е в хората не в кучетата.

Общи условия

Активация на акаунт