Love is in the Air

  • 1 684
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 963
Мъчи ме от известно време тази песен, затова моля за помощ.

Съвсем наскоро песента се завъртя в една реклама за кредити.
Миналата година беше в реклама на Кока Кола.
Намерих в нета и една реклама на VW с нея, но тя не е излизала в България.
И по ТВ2 са я използвали в някаква заставка покрай 14.02.

Обаче аз съм твърдо убедена, че точно преди да излезе рекламата за кредитите, имаше и друга реклама, пак с тази песен.

Сеща ли се някой? Или си внушавам все пак?
Моля за помощ, че се побърках вече  Mr. Green .

# 1
  • Мнения: 994
За рекламите не мога да ти помогна, но песента предполгам е тази?

А това е от wikipedia-та

"Love is in the Air" is a 1977 disco song sung by John Paul Young. It became his only worldwide hit during 1978, peaking at #2 on the Australian charts, #7 in the US, and #5 in the UK singles chart.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 891
Мога да ти кажа,че я изполуваха в ''Островът на изкушението",когато Кики летеше с един от изкусителите. Освен с това да се бъркаш ...  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 963
КТВ, мерси, песента си я знам  Simple Smile , т.е. открих я още когато започнах да търся рекламите...

avicom, и това не е - никога не съм гледала "Островът на изкушението".

Убедена съм, че точно преди кредитите имаше друга реклама с тази песен  Crossing Arms ... Половинката като хареса песен от реклама винаги ме кара да му я потърся... И си спомням как му я обещах тази, и докато се наканя - излезе нова реклама с нея. Лошото е, че не мога и не мога да включа...

 Crazy

# 4
  • Мнения: 278
Преди 3-4 гпдини имаше реклама на Кока-Кола, в една кола, затрупана от сняг се забавляваха младеж и девойка и си изстудяваха напитката в снега, а от колата се чуваше тази песен.

# 5
  • Мнения: 963
zorika, миналата/по-миналат година беше тази реклама, писала съм за нея в първия пост...

Почвам да си мисля, че нещо съм се сбъркала тотално  Crazy .

# 6
  • Мнения: 3 192
... Намерих в нета и една реклама на VW с нея, но тя не е излизала в България...
Дай линк към тази реклама, щом си я намерила, да видим коя е песента.
Единствената, за която се сещам и намирам, е тази, за която КТВ казва.

# 7
  • Мнения: 963
cool_witch, песента е тази, същата. Във всичките реклами. И с кредитите, и на Кола, и на VW - все е Love is in the Air в изпълнение на John Paul Young (тук-там и ремикс, де).

Обаче не питам това... Просто имаше (мисля) и друга реклама, озвучена пак със същата песен. И се опитвам да се сетя... какво още рекламираха с нея... тази зима/пролет... малко преди кредитите...

 Thinking

Голямо чудене стана.

# 8
  • Мнения: 799
И във филма Love actually беше основна тема...

# 9
  • Мнения: 4 490
Не се бъркаш, Джинджи! Имаше 2 реклами, но сега не се сещам кои, с тази песен, по едно време даже ги чувах една след друга.  Crazy

# 10
  • Мнения: 963
Благодаря ти, АнтуHug

Точно почнах да си мисля, че нещо аз съм се побъркала  Crazy .

Търсих къде ли не вече... и нищо... не мога да включа на какво беше първата реклама... и когото и да попитам или не помни, че е имало две реклами... или не помни първата...  Close

Уф, продължавам да се чудя...  Crossing Arms

# 11
  • София
  • Мнения: 1 891
Не се бъркаш Джинджи , но ме забърка и мен в тази каша  Simple Smile Има втора реклама и по едно и също време ги въртяха. Аз действам на принципа на елиминацията.Значи не е за прах за пране  Rolling Eyes Нещо ми се върти loop на m-tel или автомобил...Ох,някой да се сети,че изтрещях вече.Но има реклама.Даже аз точно си казвах как са я нападнали тази песен...Сега ще ровя в датата в раздел реклами...какво да правя...  Confused

# 12
  • Мнения: 963
avicom, не съм сама в лудостта си  Hug , мдам.

Аз голямо търсене уж направих, ама нъц.

Не мисля, че е на Лууп - обикновено са с по-друг тип парчета.

Много вероятно е рекламата да е била чужбинска и да е преведена за България... обаче дотам.

Лошото е, че вече стана почти въпрос на чест това...  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 653
вече не мога да се сетя и рекламата за кредитите.. newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 891
проба,проба.... avicom търси джинджи...  Sunglasses среднощното разследване премина безрезултатно  newsm78  ..форумите на дата и калдата по темата коя е песента от рекламата са изчетени ! Въпросното парче се появи за реклама на кока-кола  Heart Eyes и банка ДСК.Не търси там.Довечера продължавам в раздел клипове.Да . Въобще не се притеснявам,че съм луда,то и любовта е лудост,а тя е..знаеш къде...in the air...  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт