Съвет за избор на акумулаторна кола

  • 13 605
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 250
Наближава рождения му ден, от единия дядо колело, от другия акумулаторна кола (е, да съм и аз дете сега  Laughing). Засега съм гледала само по интернет магазините (поне горе-долу да се ориентирам). Бюджетът е до 400 лв., като не ми се иска да е на Мони или Чиполино (т.е. да не е китайска). И знам, че на малкия му е на сърце да е джип. Rolling Eyes Ще се радвам да кажете какви имате, доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 3 457
Пег Перего и няма да сбъркаш-издържат на всякаква експлоатация Peace

# 2
  • Мнения: 335
Пег Перего със сигурност са здрави.И имат много хубави джипове.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 250
Да, и ние на тях се спряхме.
А някой да има ето това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/1290? Интересуваме най-вече колко е голямо на живо?

А в кои магазини има избор на колички на Пег-Перего? В Пигиса са китайски (бяхме харесали един джип, но бил на Мони  Rolling Eyes), а Илиенци има само китайски (и то безизвестни марки и без гаранция). ooooh! Че детето се разстройва, само ходим и гледаме и му обясняваме, че тези са счупени и затова не купуваме.

# 4
  • Мнения: 706
А някой да може да даде мнение за Веспа-та на Пег перего?
http://www.kasidabg.com/peg-perego-vespa-gt-cpath-182.html

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Джиповете на Пег-Перего ти надхвърлят бюджета със сигурност  Peace Незнам какво против имаш срещу Чиполино. Ние имаме  Чиполино Сафари и сме доволни  Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 6 250
Джиповете на Пег-Перего ти надхвърлят бюджета със сигурност  Peace
Мда, разгледах сайта на Пег-Перего и това, което влиза в бюджета ни е за по-малката възрастова група (2-4 год.), а по-големите вече ни идват скъпи.

А доволна ли си от него? Опасявам се да не се изхаби бързо (идеята ми е все пак след 2 год. и малкия да го кара). Wink

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Доволна съм  Peace Но нали знаеш, че всичко си зависи от експлоатацията и времето на експлоатация. Не може да очакваш да е вечен  Rolling Eyes Плюс това само за сравнение искам да ти кажа, че Чиполино Сафари е с две акумулаторни батерии по 6 волта, а моделите на Пер-Перего, които струват около 500 лв. и нагоре са с по една такава.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 250
Мерси!  bouquet

А от къде го взехте? Къде има избор на такива колички (не ми се ще да поръчвам от интернет, друго е като се види на живо Simple Smile).

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ами нашата я купихме от Пловдив. Сега Чиполино имат и онлайн сайт от който може да се пазарува  Wink

# 10
  • Мнения: 466
Доволна съм  Peace Но нали знаеш, че всичко си зависи от експлоатацията и времето на експлоатация. Не може да очакваш да е вечен  Rolling Eyes Плюс това само за сравнение искам да ти кажа, че Чиполино Сафари е с две акумулаторни батерии по 6 волта, а моделите на Пер-Перего, които струват около 500 лв. и нагоре са с по една такава.

И какво от това, че са две батерии? Да не би да са по-издържливи ? Трябва да се види ампеража и волтовете и тогава да се сравняват.
Изобщо не може да става сравнение с Чиполино и Пег Перего. Сравнявала съм и  двете марки и само като се види пластмасата се разбира кое е качествено и не, затова на нашето дете  избрахме качественото. Също така, Пег Перего си имат и резервни части, което изобщо не е за пренебрегване, защото на теб ако ти се развали само двигателя или пластмасовата подвижна част може да ходиш да го изхвърлиш, а в не малко случаи от мои познати ,това се случва още в първите месеци на ползване.

Надявам се ,поста ми да не звучи като  заяждане , просто защитавам марка с доказано качество от години на  пазара , където няма място за сравнение между китайски без всякакви сертификати за безопасност и гаранция,  и италиански с всички  сертификати , гаранция и след гаранционен сервиз.

Аня Wink , пожелавам ти успех в пазаруването !

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 23:13 от veri

# 11
  • Мнения: 1 650
Емпирично е доказано, че 12 волтовите работят с батериите от UPS, и то много добре
 Joy, а пряката зависимост от това е, че когато детето кара кола, счетоводството не работят

# 12
  • Мнения: 3 457
Доволна съм  Peace Но нали знаеш, че всичко си зависи от експлоатацията и времето на експлоатация. Не може да очакваш да е вечен  Rolling Eyes Плюс това само за сравнение искам да ти кажа, че Чиполино Сафари е с две акумулаторни батерии по 6 волта, а моделите на Пер-Перего, които струват около 500 лв. и нагоре са с по една такава.

И какво от това, че са две батерии? Да не би да са по-издържливи ? Трябва да се види ампеража и волтовете и тогава да се сравняват.
Изобщо не може да става сравнение с Чиполино и Пег Перего. Сравнявала съм и  двете марки и само като се види пластмасата се разбира кое е качествено и не, затова на нашето дете  избрахме качественото. Също така, Пег Перего си имат и резервни части, което изобщо не е за пренебрегване, защото на теб ако ти се развали само двигателя или пластмасовата подвижна част може да ходиш да го изхвърлиш, а в не малко случаи от мои познати ,това се случва още в първите месеци на ползване.

Надявам се ,поста ми да не звучи като  заяждане , просто защитавам марка с доказано качество от години на  пазара , където няма място за сравнение между китайски без всякакви сертификати за безопасност и гаранция,  и италиански с всички  сертификати , гаранция и след гаранционен сервиз.

Аня Wink , пожелавам ти успех в пазаруването !


napylno podkrepqt-swetlinni godini razlika Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 6 250
А в интернет магазините срещам още 2 марки - Smoby (Франция) и Biemme (Италия) - някакви отзиви за тях? Praynig
http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=1154

# 14
  • Мнения: 371
Някой да знае нещо за тази,защото в нета няма никаква информация за нея
http://megashop.bg/toys/product_info.php?cPath=27&products_id=290

Общи условия

Активация на акаунт