лак за коса

  • 1 042
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Препоръчайте ми някой хубав лак за коса, който да не е скъп(то нали има в малка опаковчица и в по голяма-ако знаете, кажете ми цената на малката опаковка)И например ако се изправя и после топирам и ако се напръскам добре с лак ще ми стои ли косата цял ден?

# 1
  • Мнения: 412
ехо темата ми отиде на 2 атраница, а още няма отговори Cry

# 2
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Поръчай си лак за коса от AVON. Флакончето му е голямо колкото дезодорант. Струва 6,90.
Когато аз съм си тупирала бретона и съм пръскала с лак ми стоеше цял ден. От години не ползвам лак за коса.

# 3
  • Мнения: 30 965
Тафт най-доброто. Черния е бетон. Не ще ти седи косата цял ден, а цял месец. Струва голям около 5 лв. Вземи си обаче по-лек. На тях си пише степента на фиксация.Hug

# 4
  • Мнения: 412
Тафт най-доброто. Черния е бетон. Не ще ти седи косата цял ден, а цял месец. Струва голям около 5 лв. Вземи си обаче по-лек. На тях си пише степента на фиксация.Hug
Дам, ще си взема на тафт-ама 5 лева струва малкото шишенце или голямото-щото на мен ми трябва малко!А в връзка с "майчето"  която ми препоръча на ейван-не мога да чакам трябва ми за понеделник! Close

# 5
  • Мнения: 1 885
Аз съм за Малиция хидратиращия в жълт флакон. Малко по-голям е от дезодорант, но пък е евтин и на мен лично не ми изсушава косата.
струва между 3 и 4 лв.

# 6
  • Мнения: 412
Сега си взех на taft и си взех с 4 степен на фиксация и е един в бежава опаковка-взех си голям, защото нямаше малък-5.20 го купих Simple Smile

# 7
  • Мнения: 412
А още нещо искам да попитам за лака за коса-на другия ден да мия ли косата?И аз ще се изправя, после ще се топирам и ще сложа лак-на другия ден ще ми стои ли още?А ако не ми стои само ако е сраша нужно ли е  да я мия?

# 8
  • Мнения: 30 965
А още нещо искам да попитам за лака за коса-на другия ден да мия ли косата?И аз ще се изправя, после ще се топирам и ще сложа лак-на другия ден ще ми стои ли още?А ако не ми стои само ако е сраша нужно ли е  да я мия?

Зависи каква ти е косата и колко ще я топираш. Ще ти стой с лака,но може да не можеш да се разрешиш. И въобще сама прецени дали да си измиеш косата на следващия ден по това как изглежда.

# 9
  • Мнения: 412
А още нещо искам да попитам за лака за коса-на другия ден да мия ли косата?И аз ще се изправя, после ще се топирам и ще сложа лак-на другия ден ще ми стои ли още?А ако не ми стои само ако е сраша нужно ли е  да я мия?

Зависи каква ти е косата и колко ще я топираш. Ще ти стой с лака,но може да не можеш да се разрешиш. И въобще сама прецени дали да си измиеш косата на следващия ден по това как изглежда.
Aха - благодря Simple Smile И още един въпрос-от лака дали пърхота ще ми се увеличи?

# 10
# 11
  • Мнения: 6 164
Aз използвам черен Тафт, топирам я, защото няма иначе обем. Дори да я срешеш, нищо й няма, чиста е, не личи. Препоръчвам ти го.

П.П. Сега видях, че вече си си взела. Черният е с най-силна фиксация, аз се разресвам без проблеми с него, значи трябва да можеш и ти.

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 18:49 от Misty

Общи условия

Активация на акаунт